Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Bazarze jednej rolki nie kupisz

Utworzony przez Poteflon, 31 lipca 2008 r. o 06:28 Powrót do artykułu
Oho sezon ogórkowy w pełni. Proponuję jeszcze napisać o tym że w niektórych sklepach nie chcą wymieniać wygranych patyczków na lody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super gazeta - już nie mają się czym zajmować... Zaglądam tu tylko żeby poprawić sobie humor rano - poziom dziennikarstwa i prezentowanych spraw wywołuje u mnie uśmiech co wpływa pozytywnie na zaczęty dzień. Drogi redaktorze naczelny: proszę nie zwalniać swoich pracowników - nigdzie nie znajdą pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje ten artykuł dać na pierwszą strone, przecież to afera na skale światową. BRAWO dziennik zaściankowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papier do d... już w PRL wzbudzał kontrowersje, wzbudza także w RP nr III i IV. A tak poważnie to jest temat. Wiele osób przyjeżdża tutaj autobusami do szpitali. Wysiada na dworcu i robi potrzebne zakupy w tym chce kupić np. jedną pastę do zębów i jedną rolkę papieru toaletowego, bo nie potrzeba mu 6 rolek jeśli w szpitalu ma leżać 3-4 dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE JEST TO UTRUDNIENIE, ALE NIE WIEM DLACZEGO NIE PIĘTNUJECIE WSZYSTKICH SUPERMARKETÓW TYPU REAL, LECLERC, TESCO ITP, GDZIE NIE MOŻNA KUPIĆ JEDNEJ ROLKI PAPIERU, A POLSKI, LUBELSKI SUPERMARKET JEST WYŚMIEWANY. CZY TYLKO DLATEGO, ŻE JEST LUBELSKI??? JEŚLI SIĘ Z CZEKOŚ WYŚMIEWAMY I COŚ KRYTYKUJEMY TO BĄŹMY SPRAWIEDLIWI I OBIEKTYWNI. WSZYSTKIE SUPERMARKETY NIE SPRZEDAJĄ POJEDYNCZYCH ROLEK PAPIERU TOALETOWEGO I NIE TYLKO. PRZYPOMINA MI SIĘ ZULU-GULA, KTÓRY MÓWIŁ, ŻE POLSKA TO TAKI DZIWNY KRAJ. WSZYSTKO SIE ZGADZA. JA DODAM, ŻE NIE TYLE POLSKA CO POLACY. POZDRAWIAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...