Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W ciągu dnia szef sprzedaży w salonie samochodowym, wieczorami wozi zupę bezdomnym z Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 grudnia 2019 r. o 21:31 Powrót do artykułu
Wspaniały Człowiek. I wszyscy, którzy pomagają. Mam głęboki Szacunek dla wolontariuszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolontariusz to taka odwrotnośc od polityka !. Gratulacje panie Kordianie!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały Człowiek. I wszyscy, którzy pomagają. Mam głęboki Szacunek dla wolontariuszy.
 Ja też. Szczególnie dla tych, którzy nie afiszują się w gazetach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dziennik promuje bo urlich da reklamę. .,. Chipokryzja aż kipi .,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce temu Panu robić wstydu......ale na sprzedaży Mazdy to się nie zna.....moze na zupie dla bezdomnych tak. Ja przez niego kupiłem mazdę w Warszawie....absolutny ignorant w sprawach sprzedaży aut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były czasy, że nie było u nas wolonatariuszy i Polska nie zawaliła się. Być wolonatariuszem by mośki mogli mnie chwalić za zupkę dla mnie nie do POmyślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okey, moze nalezy Mu sie nagroda, ale w salonie zbytni cwaniaczek, zreszta Mazda to porazka, nie dziwie sie ze kitem musi nadrabiac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obrażajcie tego Pana, trzy lata temu kupowałem z żony siostrą Mazdę , ten pan stanął na wysokości zadania, to niezwykle kulturalny, miły i sympatyczny jegomość, zaproponował, wyszukał, doradził, podjął się zarejestrowania samochodu, pełna i wysoka kultura, żeby tak było w innych salonach. Życzę Panu Panie Kordianie samych sukcesów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczesny handel/marketing a skromność/przyzwoitość stoją na dwóch różnych biegunach. Nie wierzę, że swoim pracowników premiuje za prawdomówność/skromość - raczej za jak najwiekszą sprzedaż, zachwalanie nieistniejących cech, przesadę i inne techniki. Ma rację, że próbuje w nocy odpokutować za wciskanie ludziom kitu za dnia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolontariuszem roku go wybrali i w związku z tym zrobili wywiad, a nie sam się zgłosił do mediów więc uwagi sugerujące, że to taka autopromocja nie są raczej trafione. Pewnie, że prawdopodobnie są osoby bardziej zaangażowane, może nawet skromniejsze i fajniejsze z charakteru (nie znam pana osobiście, tak tylko zgaduję) ale tutaj mamy człowieka obalajacego stereotyp, że wolontariat jest dla tych, co nie mają zbyt wielu zajęć w związku z pracą zarobkową albo nie mają rodziny. A tutaj pracownik na wysokim stanowisku i ojciec a ma czas dla ludzi, którym się w życiu nie powiodło. Warto chwalić i mówić przy okazji, że wolontariat jest dla każdego, jeśli tylko chce się zaangażować. Poza tym fajna sprawa wychowawczo - dorastające dzieci mają przykład myślenia o bliźnich, a to jeszcze ważniejsze od czasu i pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość Znam osobiście . Super człowiek. Gratulacje Panie Kordianie wyróżnienia A przed wszystkim podjęcia wspaniałej inicjatywy pomocy potrzebującym. A głupich komentarzy od osób które nie znają nie czytać A już napewno nie brać do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro uważasz, że Mazda to porażka to ciekawe skąd wiesz czy koleś to cwaniaczek, jak nigdy w tym salonie nie byłeś. A jeśli byłeś to świadczy to o twojej glupocie, bo jaki jest sens chodzic do salonu marki, którą się uważa za porażkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...