Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W ciągu godziny doszło w Lublinie do trzech wypadków

Utworzony przez tomcio, 26 czerwca 2009 r. o 22:51 Powrót do artykułu
wyłączcie te je***e reklamy bo ku*** nie da się odpalać tej gazety internetowej .. ku*** mać. POJEBY WSTRĘTNE .. 4 dzień ku***ca mnie zabija jak odpalam DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram kolegę z niewybrednym językiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje więcej fotoradarów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak bo radary są lekarstwem na ludzką głupotę. Za dużo szpanerów i lanserów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomcio napisał:
wyłączcie te je***e reklamy bo ku*** nie da się odpalać tej gazety internetowej .. ku*** mać. POJEBY WSTRĘTNE .. 4 dzień ku***ca mnie zabija jak odpalam DW[/quote]
ula napisał:
popieram kolegę z niewybrednym językiem[/quote] to wy jestescie za przeproszeniem "poje***mi" :] ja mam AdBlock Plus i nie wyswietlaly mi sie od miesiecy reklamy, trzeba wiedziec jeszcze jak go skonfigurowac zeby nie wyswietlalo ich, poza tym za dostep do artykulow nic nie placisz a oni sie z reklam utrzymuja, to albo nie korzystac z tej strony (zapewne korzystanie ozn. akceptacje regulaminu czyli to ze respektujesz to ze sie reklamy wyswietlaja) badz kupuj wersje papierowa ;] [quote name='dexter' post='144653' date='26.06.2009, 23:15:43']proponuje więcej fotoradarów
[quote name='PiterPan' post='144655' date='26.06.2009, 23:29:34']Tak bo radary są lekarstwem na ludzką głupotę. Za dużo szpanerów i lanserów
jestes malo inteligentny skoro nie zrozumiales tej prowokacji ;] to wlasnie koledze o to chodzilo ze to nie poprawia bezpieczenstwa a montuja na potege ;] najlepiej karac za predkosc gdy wypadki powoduje ludzka glupota, brawura, rzadko zle samopoczucie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty panie jesteś inteligent wszech czasów. Gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy jestescie geniusze, ale ja jestem najmądrzejszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...