Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i fajnie, dobrze, że takie coś ma miejsce. Trzymam kciuki za młodzież!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że idea jest taka, żeby lepiej sytuowane społeczeństwa, m.in. polskie, przestały kupować te ubrania z wyzysku i żeby te wyzyskujące fabryki się pozamykały? Wyzyskiwane kobiety i dzieci o niczym tak nie marzą, jak wrócić na wieś, z której prawdopodobnie przyjechały szukać lepszego życia, i tam cierpieć głód. No ale za to bez wyzysku. Marksizm jest taki szlachetny, a im dalej od miejsca w którym naprawdę jest wdrażany, tym popularniejszy i szlachetniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska kierowana jest ku wielkiej wojnie, ale nawet jeśli dojdzie do niej to można będzie mieć pokój ducha --------------->>> Google : "jak nie bać się wojny krachu ciężkich czasów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super,ale ja kocham dwutlenek wungla i w du.pie mam marxistowskie faszystowskie akcje i inne w stylu aids-lgbt i rwpg ,moje hasło ,to wincej co2 wincej wincej,a czerwone nassisty wypad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeszli jednak ubrani :) Kupili, założyli... Może lepiej było bez? Pewnie, biedne dzieci zarabiają 60 groszy, ale zarabiają. Nie nasza to kupujących wina, że są tak wyzyskiwane. Mamy nie kupować? To nie zarobią nawet tyle. Więc nie do nas kupujących w dalekim kraju pretensje. Jedźcie tam, to właścicieli tamtych fabryk i walczcie z mini o lepszy los tamtych dzieci. Od nas mają chociaż te 60 gr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupuję ubrania gdy ich potrzebuję,nie interesuje mnie moda,chodzę aż do zużycia.Nie rozumiem tego zbydlęcenia ludzi,tej gonitwy,botoxów i innych tatuaży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto normalny o tej porze roku (szkoła) mieszka z dzieckiem w hotelu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej konsumwać, mniej produkować a gdzie pracować? Z czego żyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym kazał się wszystkim rozebrać i pokazać metki na ubraniach, i paragony kiedy zostały kupione. O telefonach komórkowych nie wspomnę, bo przy ich produkcji takie ubrania to pikuś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarne wdowy oczywiscie ubran nie kupuja, rozumiem ze na tej akcji nago byli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w tym zlego, ze ubrania szyja "mlode kobiety"? Rozumiem, ze wedlug protestujacych "mlode kobiety" powinny tylko jak u nas imprezowac i "odkrywac swoja seksualnosc"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarne lesby, feminazistki i weganki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i te twarze. Normalnie tępe, nawet najmniejsza myśl przez im mózgi nie przechodzi. Macie coś do tekstyliów i ubrań protestować NA GOLASA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...