Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mam 10 zł na godzinę a oni chcą 12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" w soboty i niedziele od godz. 11" To chyba żart. W weekendy przychodziłem na 9:45 i było bardzo fajnie. Przychodziło dużo osób spokojnie jeżdżących, uczących się jeździć i rodziców z małymi dziećmi. Było spokojnie, wiadomo - osoby przychodzące dla lansu i robiące sobie fotki na fejsa lubią pospać. A teraz zabiorą poranne wejście i na pozostałych (szczególnie tańszych) automatycznie zrobi się ciasno. Oby zima była łagodna to podziękuję Icemanii na rzecz rowerka. Pozdrawiam osoby z porannych wejść z lat ubiegłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem szczerze bazując na zeszłym roku. Nie mogłam się doczekać otwarcia obiektu - po zamknięciu lodowiska na Globusie bardzo pomstowałam, że ta decyzja jest wbrew woli łyżwiarzy. Doczekałam się - jest nowe - matko - w zeszłym roku conajmniemj trzy razy się wycofywałam z pomysłem pójścia na taflę, gdyz okazało się, że już jest pełna tafla i że trzeba czekać do następnej tury, aby wejść (uwaga - do budynku). Kolejka niestety bywała taka, że wychodziła z budynku (jak wPRL). Przeciez można było pomyśleć o tych chętnych i jakoś przeorganizować to, aby można bylo poczekać w środku - w cieple. Niestety organizacyjny bubel zniechęcił skutecznie - nie tylko mnie. Może w tym roku trochę lepiej się poczujemy jako chętni do kupna biletów.  Zmniejszenie liczby wejsć chyba nie rozwiąże tej sprawy, ale jak widac z poprzednich komentarzy może się przyczynić do zmniejszenia liczby chętnych. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na stronie internetowej Icemanii ani też w cenniku nie ma informacji, że są ograniczenia w wypożyczaniu pingwinów dla dzieci - dzieciom powyżej 120 cm pingwiny nie są wypożyczane. Nie jechałabym tam wcale i oszczędziła swój czas, a przede wszystkim oszczędziłabym dziecku przykrości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile kosztuje wypożyczenie łyżw i jeżdżenie godzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...