Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PiS ma 40% hehe wszystko się zgadza :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYZNAJE SIĘ 39 PROC...A ILE SIĘ NIE PRZYZNAJE...?!!!A CZY W TEJ STATYSTYCE UJĘLIŚCIE MOJEGO ZNAJOMEGO DUCHOWNEGO ,KTÓRY JEST NIEOFICJALNIE W ZWIĄZKU , ALE TEŻ ROBI BOKI...?Nie potępiam nikogo ,bo też jestem grzeszny, jak my wszyscy ...!!!Był tylko jeden w naszej cywilizacji- śp.geniusz Chrystus, ale jego nauki diabli wzięli...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYZNAJE SIĘ 39 PROC...A ILE SIĘ NIE PRZYZNAJE...?!!!A CZY W TEJ STATYSTYCE UJĘLIŚCIE MOJEGO ZNAJOMEGO DUCHOWNEGO ,KTÓRY JEST NIEOFICJALNIE W ZWIĄZKU , ALE TEŻ ROBI BOKI...?Nie potępiam nikogo ,bo też jestem grzeszny, jak my wszyscy ...!!!Był tylko jeden w naszej cywilizacji- śp.geniusz Chrystus, ale jego nauki diabli wzięli...;-(((
Taka jest natura ludzka !!! Ciągłe szukanie nowych podniet i nowych wrażeń! A religie, jak to jest normalką , są tylko po to ,by rozmiary zdrad nie przyjęły ekstremów...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYZNAJE SIĘ 39 PROC...A ILE SIĘ NIE PRZYZNAJE...?!!!A CZY W TEJ STATYSTYCE UJĘLIŚCIE MOJEGO ZNAJOMEGO DUCHOWNEGO ,KTÓRY JEST NIEOFICJALNIE W ZWIĄZKU , ALE TEŻ ROBI BOKI...?Nie potępiam nikogo ,bo też jestem grzeszny, jak my wszyscy ...!!!Był tylko jeden w naszej cywilizacji- śp.geniusz Chrystus, ale jego nauki diabli wzięli...;-(((
Taka jest natura ludzka !!! Ciągłe szukanie nowych podniet i nowych wrażeń! A religie, jak to jest normalką , są tylko po to ,by rozmiary zdrad nie przyjęły ekstremów...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studentki sprzedające swoje ciało na pewno poprawiają statystyki jak tu tyle uczelni to panowie chętnie odwiedzają i płacą zamiast bić Niemca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kółeczko z 2011roku nie przedstawia "co piątego" tylko "co czwartego". Koleżka od infografik jest do zwolnienia ze względu na karygodne braki w wiedzy. Niech się zajmie tworzeniem ulotek a nie grafiką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z prostytutką to nie zdrada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reszta ma problemy z potencją albo kłamie . W sumie czytałam , że panowie mający problemy z erekcją ze strachu przed wyśmianiem chodzą do prostytutek . Jakim trzeba być desperatem by płacić za seks mając świadomość , że dziś było przed nim tuzin ? brzydzę się ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mówi katolickie powiedzenie: Baba bez bolca dostaje perydolca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reszta ma problemy z potencją albo kłamie . W sumie czytałam , że panowie mający problemy z erekcją ze strachu przed wyśmianiem chodzą do prostytutek . Jakim trzeba być desperatem by płacić za seks mając świadomość , że dziś było przed nim tuzin ? brzydzę się ..
Masz całkowitą rację !!! Nawet sobie nie zdajesz sprawy, ile dziewczyn było chętnych do uprawiania seksu (spółkowania z ZOMO -wcami !!!). Dlaczego ? Bo takich przeżyć nikt Ci dziś już nie da ...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i bym poszedł do agencji,ale zwyczajnie brzydzę się tych kobiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TAM LATAŁEM PO WODZIE Z KOLEGAMI ALE DZIŚ BYM SIĘ BAŁ ...ZAWSZE MOŻNA WYŁOWIĆ COŚ O MNIEJSZYCH PRZEBIEGACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze można coś złapać,  to się chyba kiła nazywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokolenie JP II :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agencje są potrzebne. Zwróćcie uwagę, że zmalała liczba gwałtów. Skoczyła za to liczba chorób wenerycznych. Lekarze nie umieją rozpoznać tych chorób i często przepisują leki, które w ogóle nie działają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
garsoniera.com.pl   Wpisujcie swoje przeżycia szwagrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamięta jak że trzy lata temu, na roksie były może. Dwie karty jeśli chodzi o lublyn, teraz,jest ich naście. Także jak przyjdzie co do czego to wybór wielki, ceny zróżnicowane, praktycznie na każdą kieszeń. Aż pałka stoi oglądając te anonse! Eh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wszytko przez to, że żony nie dają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premierem w tym kraju powinien zostać właściciel Agencji Towarzyskiej tylko on jest w stanie ogarnąć ten burdel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...