Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublin powstanie nowe muzeum. Dla starych aut

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 grudnia 2018 r. o 21:25 Powrót do artykułu
Muzeum jest zwykle dla "starych" rzeczy... Boszzee, chyba gimusy piszą te "aktykuły"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byk w nagłówku i dziwne muzeum nowych ludzi dla starych aut. Brawo, ja życzenia do Mikołaja pisałem z mniejsza ilością błędów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak słów dla tego człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super mam nadzieje że wszystko sie uda i będzie sie rozwijać,ja napewno będe tam częstym gosciem.Powodzenia !! A tym co sa przeciwni powiem jedno w.cie sie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł - pierwszoklasista popełnia mniej błędów. Gratuluję autorowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja poproszę tego pana z obrazka :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artukuł powala poziomem pismactwa. Autor uchodzący za znaFce motoryzacji powinien zacząć naukę zawodu u dobrego fachowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie brawa.Od dawna w lublinie potrzebne takie muzeum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic ciekawego, ale dobre i to. a gdzie zaporożec, skoda i inne samochody z tamtego czasu które motoryzowały Polskę? byłoby ciekawie. Borewicz czy kant to dzisiaj jeszcze nie relikty, ale fakt jest ich zdecydowanie mało..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram tego Pana , stare samochody powinny mieć swoje miejsce w Lublinie . Rajcy naszego miasta powinni wspierać finansowo też tego Pana . Lublin przez długie lata był producentem samochodów , dlatego zasługuje na takie muzeum. Może ktoś wie gdzie obecnie znajdują się eksponaty z FS Lublin , pamiętam były to stary "LUBLIN" (drewniak) , ZUKI i "LUBLINY" (jako ostatnie produkowane w FS Lublin. Stały w hali Ośrodku Badawczo Rozwojowego w budynku narzędziowni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puzio po raz kolejny pokazał kunszt dziennikarski. Pismak niedzielny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...