Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie nagle zabrakło autobusów. Kiedy sytuacja wróci do normy? [raport]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lipca 2019 r. o 21:11 Powrót do artykułu
Dziennikarzyno opłacany z pieniędzy Żuka, trzymaj się prawdy. Warbus nie zaprzestał nagle wykonywać kursy tylko sprawa wlecze się już od wielu miesięcy. A te tumany z ZTM i ich szef Żuk co zrobili? Nic brali kasę i rżneli głupa że jest wszystko w porządku. A ja mimo że mam bilet miesięczny muszę do pracy jeździć taryfą bo ci polityczni durnie mają w głębokim poważaniu elektorat bo jest już po wyborach i 5 lat beztroskiego życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis tak rzadzi firmy upadaja jak muchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy paliwo tańsze kiedy bedzie ???? Czy na nagrody i odprawy dla pisiorów za mało wciąz kasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz (d)efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że Lublin jest zadłużony i nie ma kasy na zakup nowych autobusów. 30 nowych przegubów to koszt ok. 45 baniek. Dobry gospodarz tak rządzi, że jest przygotowany na różne sytuacje i ma rezerwy finansowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie że idiotyczne :)) toż zostało jeszcze kilka lat ...sporo decyzji o zabudowie i masa publicznego grosza do rozdysponowania - to czas na zabezpieczanie chudych lat ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zleceniobiorcy -toż powszechnie wiadomo że jak mu się nie płaci to i tak owinien zlecenie kontynuować  -toż jak nie zadowolony to powinien iść do sądu, a skoro nie ma na dokładanie to owinien wziąć kredyt i zmienić pracę :)) :)) :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uwazam ze wszystkiemu winien pis bo on rzadzi miastem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...