Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W niedzielę utrudnienia w ruchu w centrum Lublina. Trasę zajmą biegacze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 września 2019 r. o 12:05 Powrót do artykułu
W lesie sobie biegajcie . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie nie ma chleba, za to dla plebsu są nieustające igrzyska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po torach rajdowych sobie jeździjcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie nie ma chleba, za to dla plebsu są nieustające igrzyska.
 po chleb to do piekarni, a nie mi po mieście łazisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka godzin utrudnień komunikacyjnych w dzień wolny od pracy versus zbieranie pieniędzy dla 10-letniego chłopaczka, który dopiero zaczyna życie i co roku musi wymieniać protezę nogi i zaangażowanie tych wsyztskich osób, które postanowiły pomóc i biegną w tym biegu . Chyba to, że przez jakiś czas nie dojedzie się pod same drzwi kawiarni, lub pojedzie się kilkaset metrów dalej objazdem nie jest zbyt dużym poświeceniem, co? Proponuję doceniać, to co się w życiu mam i nie marudzić na siłę. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pojedzie się kilkaset metrów dalej objazdem" - Nie mów mi lewaku mówił, którędy mam jeździć. To jest moja droga i won z niej z tymi przepoconymi butami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknięcie drogi kilka razy do roku jest złe. Zastawione chodniki i zakorkowane ulice codziennie są dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora zlikwidowć kościoły. Będzie więcej miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...