Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Te plakaty to efekt braku historii najnowszej w szkołach. Ktoś zrobił wielką krzywdę przez pranie mózgu na szkoleniach ideologicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie popieram ale rozumiem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś w "familiadzie" padło pytanie: kraj na więcej niż jedno słowo? padły odpowiedzi - los angeles, rio de janerio, ameryka południowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DoŻućcie jeszcze wyleniałego dewelo-duce do kompletu. Hasło pasuje jak ulał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro KAŻDA władza ludzi zdradza to jaki jest przekaz tych plakatów? Anarchiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję, aby panie, które twierdzą, że w Polsce jest terror policyjny obejrzały kilka filmów jak zachowuje się policja w trakcie "pokojowych" demonstracji w nowoczesnej i tolerancyjnej Europie, przykładowo w Niemczech czy Francji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wiadomo że to UB-cja podszywająca się pod kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był kod jest strajk kobiet, na coś muszą wydawać pieniądze z zagranicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dziewczyny ! Należy punktować tego małego dyktatorka. któremu marzy się jednoosobowa władza autorytarna. Nigdy na to nie pozwolimy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawica tak zabiega o suwerenność Polski, że przez 30 lat nie zauważyła, iż lewaccy nauczyciele i profesorowie skradli polską młodzież, którą lepią na tęczowych półgłówków, dla których zbrodniarz Jaruzelski i człowiek Solidarności Kaczyński to jedno zło. Ta młodzież, sama wyrzeknie się suwerennej Polski, panie Ziobro!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany, akurat zarówno Lech jak i Jarosław działali w opozycji i to niekoniecznie jak słynny Bolesław, za to Rosatii czy Miler chyba nie bardzo ;). Te neomarksistowskie "strajki kobiet", genderyści, KODy, obrońcy postkomunistycznych sądów, to przeważnie postkomuna lub komuna lub nierzadko dzieci starych komunistów oraz starej kasty sądowej...
 Czy Jarek się wczoraj wyspał, zgodnie z tradycją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek więcej chrapał niż działał, KOT nie bądź śmieszny i nie gloryfikuj kogoś kto nic nie zrobił. Wystarczy posłuchać działaczy Solidarności z tamtego okresu i ich oceny działań zarówno jednego jak i drugiego z braci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za têpe idiotki. Nie zgadzaja sie na odbieranie im prawa do aborcji buhahaha. Niech w żope dają :-) czego juz konstytucji nie bronicie tak zaciekle? Czyzby nie zgadzala sie z waszymi przekonaniami. Przeminiecie jak darmozjady z kodu I inne przyglupy I sluch o was zaginie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewackie tępe julki w akcji.... to tuSSk głosował za sankcjami wobec PL, a jaruzel zbrodniarz wzywal od Kulikova ruskie czolgi w stamie wojennym.... ale umyslowa tepota oczernia Kaczynskiego. SSmanskie symbole lempart zryly im P0d czaszkami ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce. W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy. Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie. Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się. E-mail: annachroma1949@gmail.com Dziękuję Ci UWAGA NIE POLSKI, wstrzymaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce. W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy. Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie. Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się. E-mail: annachroma1949@gmail.com Dziękuję Ci UWAGA NIE POLSKI, wstrzymaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawica tak zabiega o suwerenność Polski, że przez 30 lat nie zauważyła, iż lewaccy nauczyciele i profesorowie skradli polską młodzież, którą lepią na tęczowych półgłówków, dla których zbrodniarz Jaruzelski i człowiek Solidarności Kaczyński to jedno zło. Ta młodzież, sama wyrzeknie się suwerennej Polski, panie Ziobro!!!
 Straszne jest to, że masz rację. Ale środowisko nauczycielskie jest tak czerwone, że aż trudno w to uwierzyć: np.: przewodnicząca ZZ S pełniła jednocześnie funkcję członka władz powiatowych liberalnej partii PO. I to ona, jednoosobowo decydowała o życiu i bycie nauczycieli w powiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Barany, akurat zarówno Lech jak i Jarosław działali w opozycji i to niekoniecznie jak słynny Bolesław, za to Rosatii czy Miler chyba nie bardzo ;). Te neomarksistowskie "strajki kobiet", genderyści, KODy, obrońcy postkomunistycznych sądów, to przeważnie postkomuna lub komuna lub nierzadko dzieci starych komunistów oraz starej kasty sądowej...  
 Tragiczne jest to, że masz rację, ale bardzo duża grupa młodzieży nie "wychowana", a "howana" w domu rodzinnym nawet porządnych ludzi, nie ma pojęcia o prawdzie, bo rodzice z nimi nie rozmawiali i nie rozmawiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...