Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W południe w Lublinie zawyją syreny. To tylko ćwiczenia

Utworzony przez Marcin, 23 sierpnia 2012 r. o 12:05 Powrót do artykułu
Super informacja niecałe 30 minut przed zdarzeniem. Ja mam takie skromne pytanie: Ile już jest tych prób alarmów wszyscy jak je słyszą myślą ze to ćwiczenia bo wyje to co chwile tak na oko co 2-3 miesiace, wiec ja sie pytam a jakby faktycznie coś sie działo? I sobie odpowiem... to nikt nie zareaguje. System jest do d*** to raz schronow w lbn jak na lekarstwo, a takie informacje powinny być kilka dni wczesniej. Już nie wspomne o F16 nad lublinem z rok temu w lipcu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą. Informację o takich rzeczach powinny być przekazywane wcześniej. I co z osobami starszymi, które nie korzystają z internetu? Skąd mają wiedzieć, że to tylko ćwiczenia? A zeszłoroczne F16 przeraziło mnie strasznie, zanim znalazłam informację, że to tylko ćwiczenia, ze współlokatorkami zastanawiałyśmy się czy już uciekać do piwnicy czy jeszcze poczekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...