Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Walentynki 2019. W Lublinie będą rozdawać prezerwatywy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2019 r. o 17:21 Powrót do artykułu
Przecież to jest narzucanie się ludziom. Ktoś może aktualnie np.  nie mieć dziewczyny, być wdową lub wdowcem lub po prostu stosowanie tego typu środków może nbyć niezgodne z czyimś światopoglądem. Mnie by to zabolało gdyby mi to ktoś ptóbował węczyć, a ja nie miałbym z kim tego spożytkować.
 no jest to narzucanie, podobnie jak kiedyś panienki rozdawały na deptaku tzw "piwo bezalkoholowe" a ponieważ ja pije normalne to mnie to zabolało, że nie będę mógł spożytkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest dzien zakochanych,partii razem wszystko sie popier..liło z dupą i pier..niem kojarzy,prymitywy lewackie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...