Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wędkarze nie chcą zejść z kruchego lodu

Utworzony przez yeti, 25 stycznia 2009 r. o 16:10 Powrót do artykułu
.......Policji zastało tylko obserwowanie wędkarzy z brzegu, tak żeby w razie potrzeby udzielić im pomocy........ Niepotrzebnie policjanci obserwują wędkarzy,Jeśli będą się topić to tylko na własne "życzenie"A jeśli policjanci zechcą udzielić pomocy samobójcom, to sami mogą znaleźć się pod lodem.A wówczas policjantom nikt nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli lód ma grubość 30 cm, to nie wiem dlaczego Policja uważa, że jest niebezpiecznie. Taka grubość to wystarczy aby utrzymać nawet samochód. Nie wiem o co chodzi. A ile metrów grubości - daje bezpieczeństwo, jakoś nie nalisali. Od jakiej grubości jest bezpiecznie - także nic nie wiadomo. Z tego tekstu zupełnie nic o niczym nie wiadomo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałoby się trochę teoretycznej wiedzy o lodzie, podobno myślenie nie boli..... ciekawe kto zapłaci za tą absurdalną akcję, bo raczej nikt pomocy nie wzywał. Przykładowa wytrzymałość lodu o różnej grubości 5-7cm utrzymuje pojedynczego człowieka, jednak chodzenie nie_jest bezpieczne 8-10cm utrzymuje dwóch ludzi stojących w jednym miejscu 10cm minimalna grubość lodu, na którym można wędkować 12cm bezpieczny do jazdy skuterami śnieżnymi, motorami i bojerami 20-30cm utrzymuje samochody osobowe 30-38cm utrzymuje samochody terenowe, vany i małe busy. Informacja dotyczy tzw. lodu czarnego - świeżego, krystalicznego. UWAGA: Pamiętaj! Zawsze ryzykujesz wchodząc na lód!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a jak się załamie to sprawa wędkarza.... nie wiem czym się przejmować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sie przjmujecie tymmi moczykijami. Robią to na własną odpowiedzialność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...