Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Weszła na pomnik Piłsudskiego. Dostała mandat 100 zł

Utworzony przez turysta, 23 lipca 2013 r. o 21:35 Powrót do artykułu
Podziękujcie byłemu vice-prezydentowi Wojciechowskiemu, że macie w Lublinie zas...any pomnik Piłsudskiego siedzącego na zas...ranym koniu (wystarczy powiększyć załączone zdjęcie). A emeryci chodzą po Placu Litewskim i dokarmiają gołębie: chlebkiem, pierogami, kluseczkami, kaszką, ...   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już sobie usiąść nie można, przecież oni nie niszczyli, oto wolny kraj, gdzie niedługo to nawet swobodnie pierdnąć nie dadzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla naszych Dzielnych Strażników Miejskich. Od razu poczułem się bezpieczniej. Przy okazji uprzejmie donoszę, że mój sąsiad Stanisław oparł się o ścianę kamienicy przy ul. Grodzkiej. Myślę, że jego też należałoby ukarać mandatem.   Z głębokiem poważaniem,   Kowalski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te golembie tez powinny dostac mandat za siedzenie na koniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo -Strażnicy uzyskali środki na zapłatę za umycie tego brudnego pomnika, teraz winni dostać od władz miasta ścierki i brać się za robotę . Trochę dziwne  gdyż w tytule jest mowa  o dziewczynie , a zdjęcie z pięknym gołębiem i dwoma wronami na koniu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gołąbki wy moje,wszak jesteście symbolem pokoju,pokazujcie prawdę tak jak pokazujecie.Tylko więcej,więcej,więcej i więcej,aż zasłonicie swoimi kupami jego czapką.Koniowi głowę zostawcie,bo on nie winien że takiego na grzbiecie nosił.Bo to on jest pierwowzorem jaśnie państwa i głodowych wynagrodzeń dla faktycznie pracujących tak sprytnie do obecnych czasów skopiowanym.Niech żyje Walasa i Barcerek,owicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieobyczajny wybryk? W życiu bym takiego mandatu nie przyjął. Ciekawe jak Straż Wiejska argumentowałaby przed sądem. Że na pomnik wlazłem? Jaki pomnik? To tymczasowa instalacja, stojąca na ceracie a nie pomnik (bo na pomnik, przytomnie, nie zgodził się Konserwator Zabytków, więc i Kasztanka i Marszałek i cokół spoczywają na folii a nie na ziemi).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujcie byłemu vice-prezydentowi Wojciechowskiemu, że macie w Lublinie zas...any pomnik Piłsudskiego siedzącego na zas...ranym koniu (wystarczy powiększyć załączone zdjęcie). A emeryci chodzą po Placu Litewskim i dokarmiają gołębie: chlebkiem, pierogami, kluseczkami, kaszką, ...   
Lublin miastem obsranego pomnika !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieobyczajny wybryk? W życiu bym takiego mandatu nie przyjął. Ciekawe jak Straż Wiejska argumentowałaby przed sądem. Że na pomnik wlazłem? Jaki pomnik? To tymczasowa instalacja, stojąca na ceracie a nie pomnik (bo na pomnik, przytomnie, nie zgodził się Konserwator Zabytków, więc i Kasztanka i Marszałek i cokół spoczywają na folii a nie na ziemi).
  Ciekawe jak ty CIECIU argumentowałbyś przed sądem. Że wlazłeś na tymczasową instalację którą tylko 90% ciemnogrodzkiego społeczeństwa postrzega jako pomnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kawki, kawki nie wrony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...