Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiadomo dlaczego zmarł Konrad Gaca. Są wyniki sekcji zwłok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 września 2018 r. o 18:46 Powrót do artykułu
Taki znany ? Jakby mu się nie zmarło to bym nie miał pojęcia o jegi istnieniu a wy sensacje robicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli ch.ja wiesz i ch.ja sie znasz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli ch.ja wiesz i ch.ja się znasz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był Ktoś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie wie, kiedy ten kres życia zakończy. Wszysto to jest zapisane w niebie... Jesteśmy, a za chwilę nas nie ma... Tak to jest... Więc żyjmy tak, żeby nikt nas żle nie wspominał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysiłek, cwiczenia i niedoborowa dieta da wam szczęście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treningi i zdrowy tryb życie (suplementy z supermarketów).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tętniak mógł być wrodzony lub nabyty jako powikłanie miażdżycy naczyń. Nie wiadomo jaki udział miała bardzo kontrowersyjna i niezdrowa dieta tłuszczowo białkowa!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja nieżyjąca już ciocia stosowała właśnei takie diety i zmarła na tętniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S123, tętniak wrodzony? Chyba myślisz o naczyniaku, który powstaje już w życiu płodowym i jest częstą przyczyną wylewów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to był????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedobrzył,zamiast życ spokojnie i bezstresowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...