Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielka awaria Poczty Polskiej. Urzędy nie wydają przesyłek

Utworzony przez Gość, 21 grudnia 2010 r. o 11:51 Powrót do artykułu
Tak chyba jest nie tylko w Lublinie, u nas też wczoraj nie można było odebrać przesyłki awizowanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"u nas" znaczy gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to będą dymisje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczta Polska to firma której kierownictwo mentalnie nie wyszło z absurdów komuny, potworny rozrost administracji biurokracji i urzędników których istnienie paraliżuje tą firmę i generuje straty, to komuna kolesi i nieudolnych kierowników i naczelników którzy nie mają pojęcia o funkcjonowaniu nowoczesnej firmy, zarządzaniu a nawet nie znają dokładnie swoich obowiązków. Ta firma upada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze i firma jest źle zarządzana ale ma najwięcej placówek w polsce. Wysyłam kilka tysiecy paczek rocznie, firmy kurierskie a wiele ich przerabiałem nich się schowają i odejdą w zapomnienienie w porównaniu do Poczty Polskiej.Wystarczy mi przykład przed swietami, poczta 1-3 dni dotarcie do odbiorcy, kurierzy po tydzień czasu nie mogą dostarczyc paczek bo maja za duzo przesyłek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja już tydzień czekam na kuriera i nadal nic,pocztą juz dawno bym miał paczkę u siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nallern principle napisał:
Może i firma jest źle zarządzana, ale ma najwięcej placówek w Polsce. Wysyłam kilka tysięcy paczek rocznie, firmy kurierskie a wiele ich przerabiałem nich się schowają i odejdą w zapomnienie w porównaniu do Poczty Polskiej.Wystarczy mi przykład przed świętami, poczta 1-3 dni dotarcie do odbiorcy, kurierzy po tydzień czasu nie mogą dostarczyć paczek bo mają za dużo przesyłek.
To pisał chyba etatowy pracownik Poczty Polskiej. PARANOJA. Pokaż mi rozwinięty kraj Unii Europejskiej gdzie państwowy monopolista ma do 2013 roku monopol na przesyłki do 50 gram. Na większe już nie ma monopolu na szczęście. Nasza Poczta ma monopol do 31 grudnia 2012 roku na te przesyłki. 20 lat wolnego rynku w Polsce i rządowymi sankcjami trzyma się ten komunistyczny moloch. To możliwe tylko w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co narzekać.Prędzej czy później ale zawsze dochodzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwołali Pana Prezesa PP, miejmy nadzieję że nowi pogonią ,,ze szczytów" to towarzystwo wzajemnej adoracji i choć po części uzdrowią sytuację pocztowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To pisał chyba etatowy pracownik Poczty Polskiej. PARANOJA. Pokaż mi rozwinięty kraj Unii Europejskiej gdzie państwowy monopolista ma do 2013 roku monopol na przesyłki do 50 gram. Na większe już nie ma monopolu na szczęście. Nasza Poczta ma monopol do 31 grudnia 2012 roku na te przesyłki. 20 lat wolnego rynku w Polsce i rządowymi sankcjami trzyma się ten komunistyczny moloch. To możliwe tylko w Polsce.
Niekoniecznie.Firmy kurierskie jeśli chodzi o dostarczanie do pracy są ok.Prywatnie już problem.Wysłałem 9 grudnia przesyłkę do opola kolpolterem i dzisiaj spędziłem pół dnia ,żeby się dodzwonić i szukać paczki.Oczywiście bez rezultatu.Dodzwonienie na jakikolwiek tel w tej firmie graniczy z cudem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. Panią z okienka Poczty Polskiej placówki na Juranda 19 (siedziby związkowców itp): Nie mamy pana paczki i co pan nam zrobi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...