Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielka biała strzykawka wbita w ziemię w Lublinie. O co chodzi? [zdjęcia]

Utworzony przez Profesor_PolLub, 2 października 2019 r. o 14:15 Powrót do artykułu
Pseudo sztuka, bylejakość. Inwazja antykultury !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale na utrzymanie linii 157 na Lwowskiej pieniędzy nie było...
 A co malo masz autobusow na Lwowskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale na utrzymanie linii 157 na Lwowskiej pieniędzy nie było...
 A co malo masz autobusow na Lwowskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To właśnie rządy platformy obywatelskiej, tak to wygląda, wydać pieniądze na byle co, myślą jak Stuhr, że się nie połapiemy jak potomkowie chłopów panszczyznanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile to nas podatników kosztowało i ile ludzi by uratowano gdyby przeznaczyć te pieniądze na służbę zdrowia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Symbol rządów PO - stalowa strzykawka i drewniane chomiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyskryminacja. Strzykawa powinna być tęczowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze "am". Może by tak spróbować się dowiedzieć ile to "dzieło" kosztowało? Pan "zaangażowany Szymon" nie wydaje na to swoich prywatnych pieniędzy tylko publiczne - pobierane pod przymusem od mieszkańców Lublina w formie podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strzykawka symbolizuje potężny zastrzyk finansowy jak Ratusz pakuje co miesiąc w tzw. lubelską kulturę i pomysły między innymi Szymona P. i spółki. Dodajmy że są to pieniadze zmarnowane, bo żadnego owocu takiej kultury nikt nie zobaczy. Kto nie przyjedzie do Lublina pyta o co chodzi? Więc świadczy to że nic mądrego nie powstało. Do tego strzykawka wbita w ziemię obrazuje że ta pseudo-sztuka że jest to" worek bez dna", ile nie wstrzyknie to i tak będzie za mało. Takie mam skojarzenie. Mam prawo? Mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się marzy gigantyczna psia kupa. Albo wielka kupa kup. A na samej górze tęczowa flaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głuPOta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka s-3-kawka to po prostu niszczenie krajobrazu. Mamy dość betonu i metalu w przestrzeni.Tylko zieleń i czysta przyroda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze jest to, że sam autor nie wie co ma oznaczać ta strzykawka a zatem krzyczy niczym Gombrowicz "a przyprawcie jej Gębę sami"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się marzy gigantyczna psia kupa. Albo wielka kupa kup. A na samej górze tęczowa flaga.
 A mi sie marzy swiat bez takich debili jak ty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia... na co idą pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strzykawka symbilizuje zastrzyk możliwości niszczenia terenów zielonych przez dewelopera, Zobaczcie wokół strzykwaki pojawia się pustka, po POtem będzie beton.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocisk w stronę antyszczepionkowców...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam widzę symbol wysysania soków z pracujących normalnych ludzi by było dla niepracujących patoli na 500+ jak i inne patogenne programy wPiSdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam widzę symbol wysysania soków z pracujących normalnych ludzi by było dla niepracujących patoli na 500+ jak i inne patogenne programy wPiSdu.
 A kim ty jesteś? Dla większości ludzi normalnych (ty nim nie jesteś) tacy jak ty są patologią. Nienawidzący innych...inaczej myślących. Wyzywający przeciwników światopoglądowych, uważasz się za lepszego od tych co mają dzieci? I właśnie przez takie wszy jak ty pójdę na wybory i z dziką satysfakcją zagłosuję na PiS. Żeby tacy jak ty nigdy już nie mieli w Polsce nic do powiedzenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co strzykawki...na miarę możliwości tych państwa którzy to wymyślili... I boję się że niestety nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa... A potem zrobi się co? Protokół zniszczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...