Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielki szpital uchroni przed bankructwem?

Utworzony przez GRINGO, 4 lutego 2013 r. o 21:45 Powrót do artykułu
Oszczednosci poszukajcie u siebie .Polaczcie sobie urzedy,stanowiska, sejm z senatem itd. Przeciez to wladze narobiły dlugow, a nie personel, a tym bardziej pacjenci ktorzy w tej sytuacji ucierpia najbardziej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oc co tu chodzi? To jest jakieś zebrane miasto. Szpitale łączą żeby ratować, a pks dzielą żeby ratować. Pewnie za rok będzie odwrotnie, tylko to następne marnotrawstwo publicznych pieniędzy. Jakby nie było ktoś tu daje tylka, a sobczak albo pekalski. Rozliczyć psujow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CI SAMI LUDZIE ŁĄCZYLI ODDZIAŁY PKS-U,PO 6-CIU LATACH ROZŁĄCZAJĄ; POZOSTAWIAJĄC DODATKOWĄ SPÓŁKĘ PKS WSCHÓD WSZYSTKIE ODDZIAŁY PKS-U OBECNIE SĄ DO LIKWIDACJI .NATOMIAS ILE FORSY ZMARNOWANO,TO SAMI TYLKO WIEDZĄ. TO SAMO BĘDZIE ZE SZPITALAMI.TAM GDZIE NA STANOWISKA KIEROWNICZE DOBIERA SIĘLUDZI WG.KLUCZA PARTYJNEGO,A NIE WG, FACHOWOŚCI,ZAWSZE TAK BĘDZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital przetrwał 180 lat, a chłopak ze Śródmieścia z kolegami zniszczyli go w kilka miesięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna wielka manipulacja, wszyscy chcą ratować, a każdy i tak dba o swoje własne 4litery...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwiej będzie później zamknąć jeden szpital jak je połączą. A ludzie zostaną bez opieki. Jana Bożego radził sobie tyle lat i teraz sobie poradzi. Zgadzam się z tym że powinni sobie sami połączyć swoje urzędy i poszukać oszczędności u siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łączenie szpitali, szkół itp. to praktycznie ich likwidacja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym, jak pewnien były radny nie wszedł do obecnej Rady Miasta specjalnie dla niego utworzono stanowisko dyrektorskie w Urz. marszałkowskim poprzez podzielenie departamentu. Na to pieniądze sie znalazły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZ Y MOŻE ODDZIAŁ ZAKAŻNY POŁĄCZĄ Z DZIECIĘCYM NA KRAŚNICKIEJ? To byłby SKANDAL !! ZAKAŻNY POWINIEN MIEĆ OSOBNY BUDYNEK !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moloch jak był zadłużony tak będzie,a Bożego Jana i Kolejowy przejmą decydenci za złotówkę i będą trzepać kasę na najprostszych zabiegach i procedurach.Skomplikowane odeślą do molocha.To się ponoć nazywa prywayzacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Rozpaczona gdyż leżałam tam na ginekologii i miałam do czynienia z fantastycznymi lekarzami. A teraz gdzie oni się podzieją jak stracą pracę? w tym szpitalu chodzą wielkie talenty o których Ci z sejmiku nie mają pojęcia!! Żal d ściaska jak się o tym człowiek dowiaduje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.