Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie w więzieniu to tez ludzie,owszem popełnili błędy ale kazdy je popelnia. Niektorym sie uda uniknąc odpowiedzialnosci a niektorym nie. Sa przypadki ze trafia sie tam "za nic" ale juz to pomine. Oczywiscie nie mowie tu o zabójcach czy pedofilach tylko zwykłych mlodych chlopakach ktorym podwinela sie noga.  Tym osobom co pisza ze powinni jesc suchy chleb i wode ŻYCZE aby tam trafili i sie przekonali jaka jest szara rzeczywistość,zeby jedli ten suchy chleb i popijali woda przy okazji zeby sie zadławili tym ! Troche empati bo nie wiecie co was czeka moze jutro wasz brat,ojciec,chlopak tam trafi i ciekawe czy wtedy tak samo bedziecie pisac. Pozdroo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktoś słyszał o skarżeniu się pacjentów na to, że w szpitalnych sklepach jest drogo? No błagam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co jak co ale Ptasie Mleczko winni mieć za darmo...
  I tak z naszych pieniążków idą na nich ogromne sumy... jedno ptasie mleczko w tę czy w tą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że przyjdą takie czasy jak kiedyś były, że złodziej nie miał nic do powiedzenia, tylko należało mu się w pie.....ol i nie płakał, że mu jest źle bo wiedział za co siedzi, a teraz to ma większe prawa niż ludzie w szpitalach czy rodziny biedne i głodujące. Mam nadzieję że Cię wsadzą za pomówienie i będziesz siedział do wyjaśnienia sprawy 3miesiące o chlebie i wodzie z 1zł 50 gr w ręku na budyń śmietankowy, waflu jeden. Pamiętaj że to nie jest więzienie gdzie siedzą zabójcy i gwałciciele, których po wyroku przewieziono gdzie indziej, to jest Areszt Śledczy gdzie czekasz na koniec sprawy i wyrok, a jak go otrzymasz to jedziesz w Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie im lepiej i zamknijcie ten sklepik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że Cię wsadzą za pomówienie i będziesz siedział do wyjaśnienia sprawy 3miesiące o chlebie i wodzie z 1zł 50 gr w ręku na budyń śmietankowy, waflu jeden. Pamiętaj że to nie jest więzienie gdzie siedzą zabójcy i gwałciciele, których po wyroku przewieziono gdzie indziej, to jest Areszt Śledczy gdzie czekasz na koniec sprawy i wyrok, a jak go otrzymasz to jedziesz w Polskę.
Skoro mi tak życzysz to ja mam nadzieję, że tęż będziesz miał też kiedyś okazję skorzystać z tego luksusowego hotelu jakim są Areszty Śledcze i Zakłady Karne i dokonać tam zakupów. Tylko pamiętaj o zakupie dużej ilości wazeliny !!! Parówo jedna !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Batem tych złodziejugów i morderców, gwałcicieli i pedofili! Sklepów im się zachciewa. Na roboty przymusowe, sprzątanie miasta w kamizelkach odblaskowych że są złodziejami, wtedy bedą czuli karę i może sie wstydzili tego co zrobili, a nie tylko im dziwki do aresztu i kawę serwują a pasztetową wyrzucają oknami a w szpitalach nie ma co jesc ani na leki! Batem tych drani! To ma być kara a nie kurort! ZERO SKLEPÓW tam nie powinno być przyjemnie tylko surowo! Jak mi jeszcze raz skur... okradnie matkę to mu osobiście utnę ręke i bedzie z daleka widać że jest złodziejem jak w średniowieczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie słyszałem, żeby do aresztu śledczego wsadzano przy sprawach o pomówienie. Może za komuny tak bywało, ale teraz - nie.
Za komuny zazwyczj dostawało się wpierd****l na komisariacie i szło do domu, dzisiaj natomiast idziesz do aresztu, prokuratura zbiera dowody przez dwa miesiące, później na sprawie sędzia prosi o dodatkowe zbadanie sprawy i przedłuża Ci areszt o kolejne 3 miesiące i tak dalej. Musicie zrozumieć że sądy i prokuratura to dwie instytucje dające praće całym pokoleniom prawników i żeby mieli zajęcie muszą przedłużać sprawy żeby zatrudnić jak njwięcej swoich krewnych. Do aresztu nie idą Ci co ich stać żeby się wykupić, aby posiedzieć w domu do sprawy. Ja też byłem kiedyś naiwny i myślałem że w Polsce liczy się sprawiedliwość, ale dzisiaj wiem że przekręty w służbie zdrowia to bajka dla grzecznych dzieci w porównaniu z Polskim "wymiarem sprawiedliwości".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mi tak życzysz to ja mam nadzieję, że tęż będziesz miał też kiedyś okazję skorzystać z tego luksusowego hotelu jakim są Areszty Śledcze i Zakłady Karne i dokonać tam zakupów. Tylko pamiętaj o zakupie dużej ilości wazeliny !!! Parówo jedna !
Widać że nie zrozumiałeś wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym my mówimy każdy kto trafia za kratki to za kare wymierzoną przez sąd lub oczekują na kare. To jeszcze maja mieć lepiej niż ludzie na wolności co ciężko pracują i nie stać ich na wiele rzeczy.Podatnicy po to płacą żeby mieli wicht i opierunek i powinno im to wystarczyć kto chce mieć lepiej owszem coś za coś. Nie przyszli tam do sanatarium tylko za kare a uwaza sie ich ze wszystko im sie nalezy lepiej niz czlowiek na wolnosci lekka przesada. I tak kto ma wysoki wyrok nie da się go zresocjalizować bo żyje życiem tamtym czyli kryminalnym po wyjściu taki człowiek nie ma lekkiego życia ale niestety każdy jest kowalem swojego losu. A jeżeli chodzi o sklepik to nie jest biedronka biedronka zamawia towaru do wielu sklepów hurtowo i ma obnizki a w mniejszych sklepikach niestety tak jak w innych w lublinie i okolicach są ceny takie same lub wyższe. Jak każdy polak lepiej u obcego nawet w handlu ciuchami kupic u rumuna niż swojego, tylko nie zdajemy sobie sprawy ze oni nie placa nic a polacy są rąbani jak tylko mogą przez rząd.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że nie zrozumiałeś wypowiedzi.
To jest życie i naucz się go bo lekko nie jest nie tylko tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny zazwyczj dostawało się wpierd****l na komisariacie i szło do domu, dzisiaj natomiast idziesz do aresztu, prokuratura zbiera dowody przez dwa miesiące, później na sprawie sędzia prosi o dodatkowe zbadanie sprawy i przedłuża Ci areszt o kolejne 3 miesiące i tak dalej. Musicie zrozumieć że sądy i prokuratura to dwie instytucje dające praće całym pokoleniom prawników i żeby mieli zajęcie muszą przedłużać sprawy żeby zatrudnić jak njwięcej swoich krewnych. Do aresztu nie idą Ci co ich stać żeby się wykupić, aby posiedzieć w domu do sprawy. Ja też byłem kiedyś naiwny i myślałem że w Polsce liczy się sprawiedliwość, ale dzisiaj wiem że przekręty w służbie zdrowia to bajka dla grzecznych dzieci w porównaniu z Polskim "wymiarem sprawiedliwości".
życie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że ten sklepik rzeczywiście ma paskarskie ceny. Swobodnie mogłyby być obniżone o jakieś 40 % - a nawet 50 %.   No ale skoro osadzeni (czyli przestępcy) mają : darmowy hotel, darmowe jedzenie i darmową opiekę lekarską .... to na dodatkowe rarytasy (fajki, ptasie mleczko, budynie, kawusia, makarony) mogą już wybecelować kasy po cenach jak z hotelowej restauracji. ;)
Lekka przesada nie znacie cen a komentujecie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za hieny więzienne ,żeby zarabiać na więżnniach to jest pazerność!Hańba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic tylko posłać NIK bo na tym,który się bronić nie może najlepiej się zarabia!Jednak są przepisy i inne rękojmie,a towar typu tytoń czy inne towary może taniej być zbyty jednak nie po cenie zawyżonej.Nie pozostaje mi nic innego jak powiadomic odpowiednie organa do natychmiastowej kontroli tej placówki by hienom ująć nie co łakomego apetytu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo w naszym kraju ustanawiaja najwieksi kryminalisci i złodzieje co by duzo nie mowic. Grabia nas polskich obywateli ciezko pracujacych jak sie da na kazdym kroku. Dla własnej korzysci pazerne h*je by sie pozabijali nawzajem jakby mogli. Do Lochu z nimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierdole to sa WYSOKIE ceny?! Gdzie ja w warszawie dostane ogorki za 5 zl? Kawe mielona za 10 zl? Nawet w Biedronce czy Tesco ceny sa WYZSZE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci obrzydliwi przestępcy powinni się cieszyć i dziękować , że w ogóle maja możliwość coś dokupić . A może powinni wszystko dostawać za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co nie mogę uwierzyć jak człowiek dla człowieka może być tak okrutny ! Do wszystkich którzy twierdzą że w więzieniu i areszcie siedzą sami kryminaliści bez uczuć i godnodnosci ! otorz naprawdę siedzi tam wiele ludzi niewinnych lub ktorzy popełnili głupi błąd w swoim życiu i teraz bardzo tego żałują, czekają na rozpatrzenie wyroków lub uniewinnienie. zasługują na łyka kawy czy bułkę bo wiezienne jedzenie jest na takim poziomie ze szkoda gadać. Dlaczego inni mają się bogaci na czyimś nieszczęściu ?! Czy wy nigdy nie popelniliscie błędu w swoim zyciu ? Ludzie trochę współczucia i zrozumienia ! Ceny w kantynie są poprostu nie z tej ziemi za ciastko i kubeczek kawy podczas widzenia trzeba zapłacić prawie 30zl!już nie mówię o paczce spożywczej bo kupując kilka rzeczy i to naprawdę podstawowych trzeba zapłacić około 100zl. Koszty te muszą ponieść rodziny i bliscy osadzonych którym i tak się nie przelewa ! Czy to jest wporzadku ? Nie sądzę! Naprawdę życzę wam żeby życie was nigdy tak nie doswiadczylo i żebyście nie przekonali się na własnej skórze jak to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co nie mogę uwierzyć jak człowiek dla człowieka może być tak okrutny ! Do wszystkich którzy twierdzą że w więzieniu i areszcie siedzą sami kryminaliści bez uczuć i godnodnosci ! otorz naprawdę siedzi tam wiele ludzi niewinnych lub ktorzy popełnili głupi błąd w swoim życiu i teraz bardzo tego żałują, czekają na rozpatrzenie wyroków lub uniewinnienie. zasługują na łyka kawy czy bułkę bo wiezienne jedzenie jest na takim poziomie ze szkoda gadać. Dlaczego inni mają się bogaci na czyimś nieszczęściu ?! Czy wy nigdy nie popelniliscie błędu w swoim zyciu ? Ludzie trochę współczucia i zrozumienia ! Ceny w kantynie są poprostu nie z tej ziemi za ciastko i kubeczek kawy podczas widzenia trzeba zapłacić prawie 30zl!już nie mówię o paczce spożywczej bo kupując kilka rzeczy i to naprawdę podstawowych trzeba zapłacić około 100zl. Koszty te muszą ponieść rodziny i bliscy osadzonych którym i tak się nie przelewa ! Czy to jest wporzadku ? Nie sądzę! Naprawdę życzę wam żeby życie was nigdy tak nie doswiadczylo i żebyście nie przekonali się na własnej skórze jak to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...