Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proponuję pracownikom firmy Wikana np kierowcy czarnego Peugeot'a 407 o odklejenie nazwy firmy z nadwozia pojazdu.... Takie wyczyny na drodze z Lublina do Rzeszowa nie robią dobrej reklamy firmie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co takiego robili ci mistrzowie kierownicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko ładnie, pięknie! nie chciałbym być postrzegany za pieniacza i speca od szukania dziur w całym ale proszę mi powiedzieć, jak to jest! po takich informacjach, o budowie nowego osiedla, o wybudowaniu apartamentowca na Godebskiego, o budowie magazynów i biurowców na Felinie- tyle dobrych wieści a kurs akcji Wikana ani drgnął! jak to jest, że firma Wikana prowadzi tyle inwestycji a akcje na GPW są wyceniane w przedziale 11-13 groszy za akcje czyli są to tzw akcje śmieciowe! jakoś inwestorzy, instytucje branżowe, banki czy grupy kapitałowe nie chcą skupować akcji Wikany przez co kurs stoi na żałośnie niskim poziomie! a dlaczego, niech każdy sobie sam odpowie nato pytanie. jak dla mnie, coś tu jest nietak! bo regułą jest, że jeśli firma podaje dobre wiadomości, kurs wystrzeliwuje do góry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
wszystko ładnie, pięknie! nie chciałbym być postrzegany za pieniacza i speca od szukania dziur w całym ale proszę mi powiedzieć, jak to jest! po takich informacjach, o budowie nowego osiedla, o wybudowaniu apartamentowca na Godebskiego, o budowie magazynów i biurowców na Felinie- tyle dobrych wieści a kurs akcji Wikana ani drgnął! jak to jest, że firma Wikana prowadzi tyle inwestycji a akcje na GPW są wyceniane w przedziale 11-13 groszy za akcje czyli są to tzw akcje śmieciowe! jakoś inwestorzy, instytucje branżowe, banki czy grupy kapitałowe nie chcą skupować akcji Wikany przez co kurs stoi na żałośnie niskim poziomie! a dlaczego, niech każdy sobie sam odpowie nato pytanie. jak dla mnie, coś tu jest nietak! bo regułą jest, że jeśli firma podaje dobre wiadomości, kurs wystrzeliwuje do góry!
a ty musisz wiecznie mędzić i przyp...szać się do każdego? Speclaisto od szukania dziur w całym sprawdż czy aby ich nie masz w wątrobie bo leci z ciebie żółdż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też z Lublina napisał:
a ty musisz wiecznie mędzić i przyp...szać się do każdego? Speclaisto od szukania dziur w całym sprawdż czy aby ich nie masz w wątrobie bo leci z ciebie żółdż.
koleżko sympatyczny z marmoladową buźką! prześledź historię moich wpisów i sam zobaczysz że daleki jestem od zrzędzenia i mędzenia! ale wyjaśnij mi proszę fakt, dlaczego spółka która ma takie plany, jest na giełdzie notowana jako spółka śmieciowa! akcje firm, które są warte po parę groszy, nie wyglądają dobrze! dlaczego kurs tych akcji nie poszedł do góry? żeby ta cała Wikana nie okazała się drugim Antarem! ps- Wikana to dawny Masters z Zamościa, wiesz koleżko sympatyczny z marmoladową twarzyczką, czym zajmował się Masters? szyciem jeansów! pozdrawiam ps- trzymam kciuki za inwestycje, tyle żeby nie okazały się takie jak inwestycje Antaru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arro napisał:
A co takiego robili ci mistrzowie kierownicy?
Na trzeciego, podwojna ciągła, pod gore i grubo ponad 100/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smieciarze!!! Znam czlowieka ktorego oszukali na 15 000 pln. Wykonal dla nich robote na Cisowej i nie zaplacili. Do sadu wynajeli cwanego adwokata z ukladami i okradziony musi jeszcze zaplacic zlodziejowi koszty sadowe. Czlowiek ten zmuszony zostal do skierowania tego s.....stwa do prokuratury. Oto cala WIKANA!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...