Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wirtualny Lublin w Google Street View

Utworzony przez jon, 22 marca 2012 r. o 08:36 Powrót do artykułu
najbardziej śmieszą te zamazane numery samochodów ! ja w swoim też tak zrobię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i po co? teraz cały świat obejrzy jaki mamy syf w mieście inspiracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Może w końcu ludzie sie przekonają, że Lublin to jednak ładne i fajne miasto :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hugo napisał:
no i po co? teraz cały świat obejrzy jaki mamy syf w mieście inspiracji
syf to masz w swoim pokoju. Przestań zrzędzić i narzekać bo to już nudne. Przejedź się na zachód Europy, wtedy syf dopiero zobaczysz. Zdziwiłbyś się i przyznał rację, że Lublin w porównaniu z innymi miastami wygląda elegancko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególnie elegancko wyglądają śmieci wyborcze na każdym słupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha to sie nazywaja podroże w czasie! załapałem sie 2 razy na street view na jedenj ulicy ale w innym ubraniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozejrzyj się jesteś w mieście inspiracji! Szczególnie inspirująco wyglądają parszywe mordy pani Muchy i Gąsior-Marek na każdym możliwym słupie. Inspiracja, żeby uciekać z tego syfu jak najdalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tego jegomościa który mówi, że Lublin bez wyjatku wyglada elegancko proponuję zejśc na ziemię. Niegdy nie był na Kośminku, Bronowicach albo Wapiennej. Widać śmieci na Zana a skrzyżowanie Zgodnej ze Skibińską godne jest najborszych zaułków Trzeciego Świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o Czesio może chodzić pod prąd..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Dla tego jegomościa który mówi, że Lublin bez wyjatku wyglada elegancko proponuję zejśc na ziemię. Niegdy nie był na Kośminku, Bronowicach albo Wapiennej. Widać śmieci na Zana a skrzyżowanie Zgodnej ze Skibińską godne jest najborszych zaułków Trzeciego Świata.
Człowieku mieszkałem na Kośminku i te rejone znam jak własną kieszeń i dalej powtórzę, że w porównaniu z innymi miastami Europy jest tu naprawdę czysto!!! Nie muszę schodzić na ziemię. Proponuję pojeździć po świecie i trochę tam pomieszkać i połazić po mniej uczęszczanych miejscach. Wkurzają mnie jedynie plakaty wyborcze. I zrozum mnie dobrze i czytaj ze zrozumieniem: nie napisałem, że just tu cacy i błysk idealny czystości tylko, że jest tu czyściej W PORÓWNANIU do innych. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...