Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wirus AH1N1 w Lublinie, 50-latek walczy o życie

Utworzony przez Em, 25 stycznia 2011 r. o 12:33 Powrót do artykułu
Witam, ze szpitala na Staszica wyszła 24-letnia kobieta w niedzielę, informacje z artykułu są niedokładne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu 30to latek czy 50cio latek walczy o życie???!!!! Te artykuły chyba na kolanie są pisane.Trochę rzetelności by się przydało chyba prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam C2H5OH, odmianę 1L... ktoś mi pomoże sie z tym uporać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani "redaktor" Jasińska mogła by się przyłożyć do swojej pracy. W szpitalu SPSK nr 1 w Lublinie Klinika Chorób Zakaźnych NIE POSIADA Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej. Takowy jest w Klinice Anestezjologii i to też nie do końca prawda, bo to co tam jest nazywa się Oddział Intensywnej Terapii..... WStyd Pani "REDAKTOR" heheheheheh a wystarczy wyjśc zza ciepłego biurka, przejśc jakieś 35 m i wsztystkiego można się dowiedzieć na miejscu - WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pacjent ma 61 lat przybył ze Szpitala na Jaczewskiego gdzie przez tydzień leczyli go konowały sterydami na wysypkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...