Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wizyta po kolędzie. Parafia z Lublina ostrzega przed "delegatami proboszcza"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2019 r. o 22:00 Powrót do artykułu
KATABASY NIE LUBIĄ KONKURENCJI ZWŁASZCZA JAK ZBIERAJĄ NA FLASZKĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzą od dawna. Przebierają się za księży, noszą koloratki, sutanny. Nawet święcenia mają. A w Boga nie wierzą, tylko w mamonę. Nie wpuszczać. Reżyser Smarzowski nakręcił film o nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gorąca prośba do księdza proboszcza - niech po kolędzie chodzi sam lub niech będą to kapłanami, których parafianie znają z pracy na parafii. Obecnie nie wiem dlaczego proboszczowie lubia wysługiwac się studentami seminarium żeby szybko kolędę "oblecieć" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, strach przed utratą wpływów ?? Mnie i tak to nie interesuje, bo ich do domu nie wpuszczam, bo mam małe dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lament bo konkurencja do mamony trafił swój na swego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co niektórym od razu lżej się zrobiło, bo mogli swoje żale wylać w komentarzach. Nie chcecie nie przyjmujcie kolędy. Na pewno ksiądz włamywać się nie będzie. Nie dajecie na kościół, to nie liczcie też cudzych pieniędzy, bo to nie wasz interes tylko tych co dają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gorąca prośba do księdza proboszcza - niech po kolędzie chodzi sam lub niech będą to kapłanami, których parafianie znają z pracy na parafii. Obecnie nie wiem dlaczego proboszczowie lubia wysługiwac się studentami seminarium żeby szybko kolędę "oblecieć" .
są to wolontariusze seminaryjni, którzy odbywają praktyki zawodowe. Wolontariat jak sama nazwa mówi jest bezpłatny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy orze jak morze w Polsce nie ma rzeczy niemożliwych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, strach przed utratą wpływów ?? Mnie i tak to nie interesuje, bo ich do domu nie wpuszczam, bo mam małe dzieci.
 Kiedyś te twoje dzieci zafundują ci pobyt w domu starości lub w lepszym przypadku eutanazję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A fundusz kościelny? I inne benefity od państwa z naszych produktów. W Polsce każdy daje na kk bez względu na to czy jest wierzący czy nie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się wyprowadz z Polski jedz do Czech tam w kościele będziesz mógł nawet zamieszkać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za pazerna sekta ten tzw KK agentura obcego państwa pt WATYKAN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna różnica oddać kasę przebierancowi czy prawdziwemu księdzu. Ksiądz nie lepszy od oszusta, tak samo omamia nas glupotami i zabobonami, celem jest tylko zarobek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna różnica oddać kasę przebierancowi czy prawdziwemu księdzu. Ksiądz nie lepszy od oszusta, tak samo omamia nas glupotami i zabobonami, celem jest tylko zarobek.
 Jasne. Wg. Was POj...cy to jak ktoś okradnie księdza to bohater a jak Waszego świętego Owsiaka by okradł podająć się za wolentariusza WOŚP to złodziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się wyprowadz z Polski jedz do Czech tam w kościele będziesz mógł nawet zamieszkać
A dlaczego miałbym się wyprowadzić z mojego kraju? Prościej jest spróbować z Polski zrobić normalny kraj, a nie taki, gdzie klerowi wolno praktycznie wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna różnica oddać kasę przebierancowi czy prawdziwemu księdzu. Ksiądz nie lepszy od oszusta, tak samo omamia nas glupotami i zabobonami, celem jest tylko zarobek.
Jasne. Wg. Was POj...cy to jak ktoś okradnie księdza to bohater a jak Waszego świętego Owsiaka by okradł podająć się za wolentariusza WOŚP to złodziej.
To nie jest okradanie księdza. To jest okradanie ludzi, którzy dają kasę. Popełniasz błąd logiczny. Tak samo nie Owsiaka ten ktoś by okradł, ale darczyńców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wpuszczam księdza do domu, bo mam dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wpuszczam, kiedyś wypuściłam bo zimno bylo i żal mi się kolesia zrobilo...jak on smierdzial na dodatek pierdzial. Trzy dni mieszkanie wietrzylam. To był ostatni raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty / dzisiaj o 08:03 +3 Żadna różnica oddać kasę przebierancowi czy prawdziwemu księdzu. Ksiądz nie lepszy od oszusta, tak samo omamia nas glupotami i zabobonami, celem jest tylko zarobek. Jasne. Wg. Was POj...cy to jak ktoś okradnie księdza to bohater a jak Waszego świętego Owsiaka by okradł podająć się za wolentariusza WOŚP to złodziej. Po wypowiedzi odrazu widać jaki ty "Normalny" jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ostrzegam przed delegatami sekty watykańskiej: nieroby, cwaniaki, w dużej części zboczeńcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...