Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włamywacz-oferma w Lublinie. Wpadł przez prosty błąd

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 września 2018 r. o 13:58 Powrót do artykułu
Widać po czuprynie że rozum wyparował przez pory w grzywce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sie dziwic. Fan Motorynki. Typowy bezmozgowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oferma tylko zwykły Debil i Złodziej A dresik motoru to już wogóle profanacja barw klubu Dać mu 15 niech ma czas na zaskoczenie myślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytam się, gdzie jest RODO? powinien dostać odszkodowanie za bezprawne użycie danych osobowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary zlodziej a gamon a teraz bedzie mial troche czasu na nauke o ktorej do tej pory nie mial pojecia.A druga sprawa nie ma przestepstwa bez kary a w tym wypadku z gornej polki sie nalezy dla podobnych wybrykow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodziej wpadł, bo włożył do schowka nie tylko portfele, które znalazł w aucie, ale również swój, w którym był m.in. jego dowód osobisty oraz mandat. To ukradł czy włożył z powrotem? Jak dziennikarzyna nie umie pisać to do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Debil roku...... Dać mu nagrodę Darwina :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijąc lubelską perłę sponsorujesz takich kibiców motóru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlugo pracowal z gangiem Olsena!!!! Fajnych kibicow ma Szparagu Szarowola czy wszyscy maja IO = 3.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobil to specjalnie. On chce do wiezienia bo na wolności jest niemal bezdomny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieja-frajera do puchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubie piwko wypić z rana,  Lubie dresik nosić se, choć jestem bystry odwrotnie  to okradne woza, yeah!  Kibic ze mnie jak talala,  Motor we mnie fana ma, lubię prysznic z chlopakami tak w kryminalne w zielone się gra ! Nie osadzaj mnie pochopnie,  Tylko Bóg to robić ma Jestem kibicem honoru ale takiego przez "ce ha"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
34 lata a głupi jak każdy przestępca:) Niech zmieni "prace" na inną. Telefonów też się w dzisiejszych czasach nie kradnie bo zbyt łatwo je zlokalizować a i blokad maja wiele to się w ogole nie opłaca brać ich za darmo i bawić w usuwanie blokad. Jakiś zacofany gość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tu debila widzę, a nie ofermę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fachowiec. Ale jak widać - uśmieszek na buźce jest.... teraz czuje się zapewne jak celebryta w blasku fleszy... hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...