Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy to prawda, że te 500+ nie będzie wypłacane w gotówce, tylko w obligacjach, które będzie można zamienić na pieniądze za 10 lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałam że już wszystko powiedziano i napisano a dyżur eksperta to tylko propaganda bo co i ile osób może obsłużyć przez jedną godzinę taki ekspert. Skorzystałam z porad eksperta (radcy prawnego) będąc trzecia czekałam około półtory godziny i uznałam ten czas za stracony, niewiele pomógł a to co powiedział to sama wyczytałam w internecie na stronach społecznościowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, patologia się cieszyła a tu zonk. Obligacje, papiery skarbowe i fundusze inwestycyjne. Co...nie rozumiemy co piszę bo mamy tylko gimbe skończoną. Patole pokończyły 7 klas, narobiły bachorów i czekają na 500  a tu doooopa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że PO, PSL, SLD i kodzarze NIE ZŁOŻĄ WNIOSKÓW - HONOROWO PRZECIEŻ, a honor chyba mają !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W piątek rusza program 500+. Nie wyszło opozycji „wsadzanie kija w szprychy. Brawo PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1h dyzuru experta to troche za krotko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 miało być na KAZDE dziecko. No ale cóz wymagać od pisu- poklask, brak szkoły i prezio stary kawaler
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO, PSL, SLD i kodzarze NIE ZŁOŻĄ WNIOSKÓW - PRZECIEŻ W SEJMIE GŁOSOWALI PRZECIWKO 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 LAT po/psl NIE CHCIAŁO POMÓC POLSKIM RODZINOM! Robili tylko wałki: OFE, AMBER GOLD, agencja kosmiczna, elektrownia nuklearna, zmielone akcje elbanowskich i tysiące innych wałów. Społeczeństwo polskie jest mądre i zrozumiało, że PO PSL Nowoczesna to SITWA, która odeszła od koryta i kwiczy zatruwając Polskę, również za granicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donald TUSK jako król Europy zarobił już ponad 1,3 mln zł, a wy biedaki ile dzisiaj zarobiliście? Tusk zapewnił też sobie unijną emeryturę w wysokości 4,3 tys. zł miesięcznie. A wy biedoto? Róbta co chceta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godzina 11:24 nikt nie odbiera telefonu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten numer to jakaś ściema, nikt nie odbiera , po cholere ludzi w balona robicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że Dziennik chwyta się wszystkiego, niczym Super Express. Dzisiaj wnioski, jutro zdrapki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani mało zorientowana , odsyła z pytaniami gdzie indziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogaci też dostaną po 5 stówek a biedni dalej będą klepać bidę. Dzięki piz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że PO, PSL, SLD i kodzarze NIE ZŁOŻĄ WNIOSKÓW - HONOROWO PRZECIEŻ, a honor chyba mają !
Wszyscy się dokładają do tego, więc nie widzę żeby gorszy sort< czytaj reszta narodu spoza sekty brzozy> nie mógł spożytkować swoich cieżko zarobionych i oddanyc państwu i ojcu dyrektorowi pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO, PSL, SLD i kodzarze NIE ZŁOŻĄ WNIOSKÓW - PRZECIEŻ W SEJMIE GŁOSOWALI PRZECIWKO 500+
Chcialem przypomnieć wypowiedz Kukiza z lutego, który tak często MIAŻDZY, że ustawa 500 plus to patologia, dziekuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donald TUSK jako król Europy zarobił już ponad 1,3 mln zł, a wy biedaki ile dzisiaj zarobiliście? Tusk zapewnił też sobie unijną emeryturę w wysokości 4,3 tys. zł miesięcznie. A wy biedoto? Róbta co chceta?
Przy Rydzyku wszak to tak i mały żuczek, króluj nam ojcze zawsze i wszędzie. A ilu czarnych z familiami za pisu się ustaw do konca zycia, to nawet Bog jeden nie wie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donald TUSK jako król Europy zarobił już ponad 1,3 mln zł, a wy biedaki ile dzisiaj zarobiliście? Tusk zapewnił też sobie unijną emeryturę w wysokości 4,3 tys. zł miesięcznie. A wy biedoto? Róbta co chceta?
Przy Rydzyku wszak to tak i mały żuczek, króluj nam ojcze zawsze i wszędzie. A ilu czarnych z familiami za pisu się ustaw do konca zycia, to nawet Bog jeden nie wie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzien dobry mam jedno dziecko czy dostane 500+?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...