Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
WOŚP zarejestrowana jest jako stowarzyszenie a nie fundacja, dlaczego? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego ze jesteś głupi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak cię stać na danie tych pieniędzy (500x?) owsikowi, to daj na Caritas bo wiadomo ze pójdzie dla biedoty wykorzystywanej przez kapitalizm. To jedyna organizacja co dba o prawdziwych wyssanych ze wszelkiego dobra Polaków. Żydy sami se poradzą bez tych pieniędzy. Polska musi podnieść się z kolan i walczyć z wrogami katolickiej ojczyzny, bo tylko pod tem krzyżem i tez pod tem znakiem Polka jest Polką, a Polak Polakiem.... Jak mowi piesn patriotyczna!
Polska Ojczyzna, a nie katolicka. Krzyż jest starszym symbolem niż twoja katolicka doktryna, nie zarezerwowanym dla twojej sekty. A na co wydawać moje pieniądze chcę decydować sam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram i wspieram WOŚP, jestem też rowerzystą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na przekór wszystkim krytykantom dałem na WOŚP dniówkę z emerytury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poprzednich latach dawałem po 10-20 zł, a w tym roku dałem 100, na przekór wszystkim ujadaczom. Moje pieniądze - wolno mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem pewna ,że ci którzy piszą te złe rzeczy zmienili by zdanie gdyby musieli korzystać ze sprzętu WOŚP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Wiejskiej Orkiestry..." ahahahhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOŚP - SUPER SPRAWA. POPIERAM. PISowi nieudacznicy życiowi niech spadają. Kinga 23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto krytykuje tą akcję powinien podpisać taki dokumen " Nie chcę żeby ktokolwiek ratował życie moje i mojej rodziny sprzętem zakupionym przez WOSP " - taki mój pomysł :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku na WOŚP dałem wiecej niż czarnym w sutannie po kolędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto krytykuje tą akcję powinien podpisać taki dokumen " Nie chcę żeby ktokolwiek ratował życie moje i mojej rodziny sprzętem zakupionym przez WOSP " - taki mój pomysł :(
  a ja się podpiszę, że jak mnie po 36 latach pracy płacą 1400 zł netto i z tego powodu z rodziną nie zdychamy to każdemu należy tyle płacić a wszystkie pozostałe pieniądze przeznaczyć na zakup sprzętu do szpitali, remont.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto krytykuje tą akcję powinien podpisać taki dokumen " Nie chcę żeby ktokolwiek ratował życie moje i mojej rodziny sprzętem zakupionym przez WOSP " - taki mój pomysł :(
  a ja uważam, że żadne dawanie za darmo po 500 zł na dzieci, odliczenia od podatku na dzieci tylko te pieniądze przeznaczyć na sprzęt na leczenie dla chorych, bo jak ktoś sobie najebał dzieci to niech zapier***a na nie, a nie że za darmo dostaje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak cię stać na danie tych pieniędzy (500x?) owsikowi, to daj na Caritas bo wiadomo ze pójdzie dla biedoty wykorzystywanej przez kapitalizm. To jedyna organizacja co dba o prawdziwych wyssanych ze wszelkiego dobra Polaków. Żydy sami se poradzą bez tych pieniędzy. Polska musi podnieść się z kolan i walczyć z wrogami katolickiej ojczyzny, bo tylko pod tem krzyżem i tez pod tem znakiem Polka jest Polką, a Polak Polakiem.... Jak mowi piesn patriotyczna!
Caritas nie podlega kontroli przez nadzór finansowy państwa. Ocenia się. że na pomoc dla "biedoty" przeznacza 10-12% wpływów. O wydatkowaniu decyduje biskup diecezji. To jego folwark. Srodki idą na: dofinansowanie seminariów duch, i zakonów. na inwestycje kościelne np remont pałacu j,e, bp. Aż np po zakup mieszkania dla studenta bratanka j.e.bp. WOSP JEST B. DOKLADNIE KONTROLOWANA PRZEZ NAZOR FINASOWY. Do tej pory nie stwierdzono nieprawidłowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie mylicie pojęcia. Polityka a akcje Charytatywne to nie to samo. Co ma 500 na dziecko do WOŚP? Co ma pensja do pomagania ludziom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha jurek kupił sobie niedawno samochód za 250.000, był już nim w Paryżu na wycieczce. żyje jak pan. z całej akcji on i jego rodzinka znaleźli sobie sposób na życie i to łatwe bogate życie. Zaraz ktoś z was napisze - przecież mu się należy, ratuje dzieci. Całą sytuację można porównać do ojca alkoholika, który przepija połowę swojej wypłaty ale za drugie pół cała rodzina- żona i dzieci jedzą przez cały miesiąc chleb z pasztetem. I mają być wdzięczni, ze mogli przeżyć. Przez ostatnie 8(osiem) lat rodzinka owsiaków wyprowadziła z orkiestry ok. 50.000.000.pln(tak pięćdziesiąt milionów złotych). Młodzieżówki orkiesrty gdy wchodzą do szpitala to oklejają co tylko się da serduszkami. W większości sprzęt zakupiony przez NFZ. Owsiak krytykuje kościół ale jednocześnie wysyła dzieci z puszkami właśnie pod kościoły bo wię,ze tam katolicy, ludzie o miękkich sercach wrzucają najwięcej. Dzieci zbierają pieniądze na mrozie, nie dostaja za to nic. Mimo iż prawnie muszą mieć zagwarantowany ciepły posiłek i ciepła rozgrzewającą herbatę. Ale o to już lewak jurek nie dba. on, jego rodzinka i współpracownicy to jedyne osoby, którę nie dają nic od siebie do orkiesrty a tylko zabierają jak najwięcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie mylicie pojęcia. Polityka a akcje Charytatywne to nie to samo. Co ma 500 na dziecko do WOŚP? Co ma pensja do pomagania ludziom?
  widać kto jest tępy, to daje, że te 500 zł można przeznaczyć na zakup sprzętu medycznego i leczenie, w księgowości można zmienić przeznaczenie pieniędzy, można z jednego paragrafu przeznaczać na inny. także nie pierdol, to nie od Boga jest rozkaz, że to co w jednym paragrafie to nie można wydać na co innego, w zakładzie pracy jak brakuje na papier do dupy to księgowa z wynagrodzenia przeznacza i przecież to są wydatki rzeczowe a to wynagrodzenie i jest dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsiak niczym król cyganów - wysyła dzieci na mróz, by zbierały dla niego pieniądze, oszukuje państwo w papierach, kupuje "fure, skóre i komóre" dla siebie i swojej rodzinki, ma w nosie sądy. No, ale - rzucił przecież 100 zł na jakieś drobiazgi i w TV pokazuje dzieci. Można mu, bo taki dobry ojciec cygan, taki dobry. Nie zapominajmy o setkach dzieci, niczym małe cygany wparowujące do komunikacji miejskiej by żebrać na ojca, które wpadają do szpitali i obklejają śmieciowymi naklejkami wszystko co popadnie. Że niby "od nich". Kto go ruszy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym złodziejskim kraju to można wszystko zrobić zgodnie z przepisami i ci co garną dla siebie nawet im korona z głowy nie spadnie, przecież oni to robią zgodnie z przepisami, a ,że niezgodnie z poczuciem godności, przyzwoitości, to nieważne, ważne aby sam i  rodzina miała się dobrze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym złodziejskim kraju to można wszystko zrobić zgodnie z przepisami i ci co garną dla siebie nawet im korona z głowy nie spadnie, przecież oni to robią zgodnie z przepisami, a ,że niezgodnie z poczuciem godności, przyzwoitości, to nieważne, ważne aby sam i  rodzina miała się dobrze. 
Puknij sie w ŁEB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...