Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Woda zdrożeje

Utworzony przez GOSĆ, 9 stycznia 2009 r. o 11:07 Powrót do artykułu
to i tak nie drogo u nas w kraśniku metr wody kosztuje 6,69 zł, chyba najdrozszej w calej Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawostka , Kurier napisał : "Zgodnie z propozycją Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, za metr sześcienny dostarczonej wody zamiast 2,59 zł zapłacimy 2,78 zł. O wiele więcej, bo 3,69 zł może kosztować metr sześcienny odprowadzanych ścieków. Do tej pory ta usługa była tańsza o 66 gr." I kto tu sie mija z prawdą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżka cen wody jest jedną stroną medalu, z drugiej natomiast czai się drastyczna podwyżka opłat stałych (odczyt wodomierza+rozliczenie); których wartość wzrośnie z kwoty 9,62 zł na 14,33 zł za okres rozliczeniowy, tj. o 4,71 zł, co daje nam wzrostn o 49 %. Czy tak duża zmiana rzeczywiście odzwierciedla wzrost kosztów, czy może oznacza złą organizację procesu dokonywania odczytu i rozliczeń. Większą rolę powinien odegrać system prognoz, przy zachowaniu obecnych stawek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...