Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wodociągi \"przekupią” mieszkańców ul. Głuskiej

Utworzony przez Barbara Ubryk, 7 stycznia 2013 r. o 14:25 Powrót do artykułu
A niech utoną we własnych odchodach.To jest takie zadupie że oni w większośći chodzą sie wysrać za stodołę a podcierają się liściem łopuchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jak miasto nie wybuduje tego kolektora to cała gmina głusk która ostro od kilku lat buduję kanalizację spóści im wszystko do rzeki a nie jak powinna do kolektora a wtedy prezydent moze zmieni zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barbaro, widać, że znasz uroki życia na wsi, a jak liścia brakuje to co? ręka zostaje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Sam wyprowadziłem się z bloku do domku. Mam przydomową oczyszczalnię i zbieram deszczówkę na podlewanie trawników, spłukiwanie kibla itp. Resztę wody pobieram z studni głębinowej. I niech mnie pocałuje MPWiK, co rok w styczniu podwyżki, a w grudniu premie za wykonanie planów... Do tego rzecznik prasowy na zastępstwie 8/10 etatu, za skromne 4000 zł miesięcznie. bo biedny radny Nowak musi sobie dorobić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyżuk napisał:
I bardzo dobrze. Sam wyprowadziłem się z bloku do domku. Mam przydomową oczyszczalnię i zbieram deszczówkę na podlewanie trawników, spłukiwanie kibla itp. Resztę wody pobieram z studni głębinowej. I niech mnie pocałuje MPWiK, co rok w styczniu podwyżki, a w grudniu premie za wykonanie planów... Do tego rzecznik prasowy na zastępstwie 8/10 etatu, za skromne 4000 zł miesięcznie. bo biedny radny Nowak musi sobie dorobić...
Czy Ty Antyżuk, wierzysz w to co piszesz?. Co do wody to się zgodzę ale ścieki, dziwię się że w ogóle słuzby sanitarne coś takiego jak przydomowe oczyszczalnie(?) tolerują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy ul. Głuskiej czytaj: wsi Głusk wylewają swoje rozwodnione odchody do przydomowych szamb. Zapewne wiekszość mieszkańców ma szamba z tzw chłonnym dnem czyli zrobione w ten sposób by zawartość wsiąkała w glebę .Nie obchodzi ich że zatruwają środowisko ,że ścieki powodują skażenie wód podziemnych. Łun iu łuna nie są zainteresowani płaceniem za kanalizację skoro nie płacą za wywóz szamb. W myśl zasady : za własne gówno płacic nie będę. Taka prawda. Uprawnione organa władzy powinny zabrać się solidnie do pracy i sprawdzić wszystkie szamba w okolicy. Państwo zarobi a środowisko odwdzięczy się przyszłym pokoleniom . Zapewniam że niektóre przydomowe studnie zostały pzrerobione na szamba . Ale to odrębny temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam nie chcą kanalizacji zapraszam na ul. Główną. Ja z chęcią sie podłączę... Kiedy miasto ruszy z budową kanalizacji na Nałęczowskiej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straż miejska ze służbami MPWiK na zlecenie miasta powinna skontrolować te "przydomowe szamba" - wypompowanie zawartości, spłukanie wodą, wypompowanie do dna i kontrola, czy dno i ściany są wybetonowane; jeśli nie - grzywna 500 zł i zobowiązanie do usunięcia nieprawidłowości . I tak co miesiąc ... i okaże się, że jednak opłaca się podłączyć do kolektora ... Za wywiezienie 1 metra sześć. szamba trzeba zapłacić ponad dwukrotnie więcej niż za wpuszczenie tego do kolektora sanitarnego - więc jak się ma nie opłacać ? Wywożenie szamba na pola w sezonie nie-zimowym i nieszczelne dna szamb - to powoduje, że się "nie opłaca". O przerobionych na szamba studniach aż nie chcę myśleć ... przy kopaniu studni nikt przecież kolejnych kręgów nie uszczelnia, bo w studni nie ma takiej potrzeby, więc szczelne to to nie jest. Dodatkowo pompy szambowozów mają konkretną wydajność głębokości zasysania, wielokrotnie mniejszą niż głębokość takiej studni - konsekwencje każdy może sobie sam wyobrazić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...