Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda lubelski stanie przed sądem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2018 r. o 18:59 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Niech mi ktoś powie cóż to się dzieje? Mamy wzmożoną serię ataków na Przemysława Czarnka. Kto tak bardzo się go przestraszył?? Pomagierzy, żuki i ZSL ? ;)
 Przestań kto może się piisowskiego aparytczyka bać? Dlaczego Lublin nie ma szczęścia do wojewody jak nie licencjat z KUL to piwosz ze Świdnika to Królowa śniegu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ja ja verflucht PIS. Platformen gute Nacht ! Donaldinio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykształocony, kulturalny, inteligentny, patriota-państwowiec w konfrontacji z peeselowską, sprzedajną starą c...ą. Będzie się działo. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele podkablowali ja do wojewody :-)?A co dobrala sie klice szkolnej do du.. i kazala przestac sie obijac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak niewinny czemu wyja 2 dzień? Boja sie sądu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
Wykształocony, kulturalny, inteligentny, patriota-państwowiec w konfrontacji z peeselowską, sprzedajną starą c...ą. Będzie się działo. :)
 Powiedz co bierzesz i bierz polowe - szkoda zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peeselowscy napuścili jakąś babcie na wojewodę przecie to jest śmiechu warte :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami się boją to babcie napuszczają na wojewodę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta babka to chyba rozum postradała ........... a peeselowscy za grosz honoru nie mają żeby nasyłać babcie na wojewodę, niech sosna pozywa sam.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peesselowscy i łysoń to mu do pięt nawet nie dorastają !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
Wykształocony, kulturalny, inteligentny, patriota-państwowiec w konfrontacji z peeselowską, sprzedajną starą c...ą. Będzie się działo. :)
 ta babcia rozum postradała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna "babcia" sposowowała panike i dwudniowy kwik na forum - czyli jest cos na rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jedna "babcia" sposowowała panike i dwudniowy kwik na forum   - czyli jest cos na rzeczy.
 panikę to nie, ale kupę smiechu napewno, babka co najwyżej Panu Wojewodzie może zaśpiewać do mikrofonu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D napisał:
undefined napisał:
Jedna "babcia" sposowowała panike i dwudniowy kwik na forum   - czyli jest cos na rzeczy.
panikę to nie, ale kupę smiechu napewno, babka co najwyżej Panu Wojewodzie może zaśpiewać do mikrofonu :D
 tylko najpierw niech zęby zdejmie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zwrócic uwagę ze na wniosek Czarnka wielu meszkancow zostało stawianych przed sądem. Potem prawie zawsze sądy uniewinniały ludzi. Taki człowiek nie powinien sprawowac funkcji wojewody chyba ze pogodzimy sie ze takie mamy czasy... i agresja władzy do mieszkanców jest normą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ccc napisał:
nn napisał:
Wykształocony, kulturalny, inteligentny, patriota-państwowiec w konfrontacji z peeselowską, sprzedajną starą c...ą. Będzie się działo. :)
Powiedz co bierzesz i bierz polowe - szkoda zdrowia.
Dziękuję za radę, ale nic nie biorę. Znam wojewodę i wasze metody. Jesteście pazerni i sprzedajni. Tylko prywata, za wszelką cenę prywata, kosztem społeczeństwa prywata, prywata, prywata, prywata... Bye, bye...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******dziennikwschodni.pl/lublin/w ... 12467.html pod w/w artykułem napisano 195 komentarzy. pomijając sedno konfliktu, można z nich wyczytać ogromną zawiść, którą widać w komentarzach obrażających panią dyrektor. czy przezywanie kogoś babcią ma wywołać wrażenie, że bycie babcią to coś hańbiącego i przynosi ujmę? to współczuję wszystkim babciom, którym oberwało się rykoszetem. a prawdę mówiąc każda babcia chciałaby wyglądać tak, jak obrażana pani (która nawet jeszcze nie jest babcią). chęć obdarcia kogoś z godności świadczy o niezwykle niskiej kulturze piszącego. chciałbym nie myśleć, że na taki podły wpis zdobył się nauczyciel, bo to wiele mówi o jego charakterze. czy tu przypadkiem nie chodzi o zazdrość, niechęć, urażoną dumę, które przerodziły się w zemstę, a której powód leży w dość odległej przeszłości? ta cała afera ze szkołą bardzo obniżyła jej autorytet. stracili uczniowie, rodzice i nauczyciele. trzeba wielu lat, aby ten autorytet i prestiż odzyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hi napisał:
ło napisał:
epidemia pełowska już wygasła, ale jeszcze długo będziemy odczuwać skutki tej zarazy ....
to dżuma była....
 ja myślę że to mogła być  kiła  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jaka babcia, jaka gnoju babcia ? to u was w pisie same mohery, dewoty, głupie baby po przekwicie i zajadłe żmije z wypadniętą szczęką.
  pełowska zaraza możę obrażąć babcie....       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te 8 lat pełowsckich rządów to była bardzo wstydliwa choroba dla Polski tryper i sifilis jednocześnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...