Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda lubelski stanie przed sądem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2018 r. o 18:59 Powrót do artykułu
„Sugerowanie, że ja podejmowałem jakieś działanie przeciwko pani, z całym szacunkiem, świadczy o tym, że pani ma bardzo wysokie mniemanie o sobie" - SŁOWEM PANISKO. Za kogo ten wiejski radca prawny się ma? Ledwie 2 lata na stanowisku i soduwa wali do łba z każdego zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi tej kobiety, wojewoda jej nie obraził,  ale ona jest narzędziem w rękach zsl , pewnie jej kazali, wykorzystali te babcię Pewnie tak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona jeszcze powinna zażądać aby rozprawie przewodniczył Tuleya albo Łączewski - no i niech Wojewoda Czarnek ma na uwadze jak zaparkuje przed budynkiem sądu bo to też sprawdzą redaktory z Dziennika (dalej niż) Wschodniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z "precenensją" wojewodzie Czarnekowi wolno wszystko bo jest najwyższym urzednikiem państwowym w województwie. A że nalezy do obozu władzy, i wykonuje interesy jedynej słusznej Partii, to takich spraw będzie więcej. Znając życie nie pojawi się nawet na posiedzeniu sądu w swojej sprawie, ponieważ jest zbyt ważny, Zioberko mu dyspense wystawi. Jak sam wspomiał wojewoda czarnek: "Zgodnie z precedensja jest wazniejszy niz Prezydent Lublina" a ja śmiem twierdzić, że na papierze. Bo Żuka ludzie lubią i popierają. A mało kto lubi wojewodę "z nadania". szczegolnie, że czuc od niego karnośc partyjną bardziej niż miłośc do Lubelszczyzny. No i pamiętajmy, stanpowisko wojewody to nie jest jeszcze szczyt jego jego "kariery". Jeszcze usłyszymy o nim np. z Parlamentu EU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro niewinny to czemu klakiery wyja caly dzien?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL działa ;) Aparatczyki to są z ZSL, PO i SLD ;) GJEEEEEEEEEEEEEEEETMAN ;) Buraczane towarzystwo ZSL, które wzięło w lizing do klubu w Sejmie eskulapa zdelegalizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona jeszcze powinna zażądać aby rozprawie przewodniczył Tuleya albo Łączewski - no i niech Wojewoda Czarnek ma na uwadze jak zaparkuje przed budynkiem sądu bo to też sprawdzą redaktory z Dziennika (dalej niż) Wschodniego. Żal mi tej kobiety, wojewoda jej nie obraził, ale ona jest narzędziem w rękach zsl , pewnie jej kazali, wykorzystali te babcię Pewnie tak jest :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś powie cóż to się dzieje? Mamy wzmożoną serię ataków na Przemysława Czarnka. Kto tak bardzo się go przestraszył?? Pomagierzy, żuki i ZSL ? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ta lokalna prasa milczy na temat wznowienia przez prokuraturę śledztwa przeciwko marszałkowi. Czyżby mieli zakaz od marszałka? Ogólnopolskie i antypolskie portale już wczoraj o tym pisały, a w dw ani słowem,żeby tylko się nie narazić. I TO SPRAWA NIE WYDUMANA JAK "PRYWATNY AKT OSKARŻENIA" TYLKO REALNA. Wojewoda zajął uczciwe zdanie w sprawie wszechpanującej patologii ZSL nepotyzmu a ten go chce postawić przed obliczem sądu licząc na rozgłos i kompletną linie było polityczną. Ludzie to widzą i zadają sobie pytanie - gdzie ja żyję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klakierze pisowski bez szkoły włacz sobie archiwum dziennika i sprawdz -dziennik pisał jako pierwszy o ponownym wkroczeniu smutnych upolitycznionych panów do urzędu, jeszcze pare dni temu :) coraz głupsze kadry w tej centrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Niech mi ktoś powie cóż to się dzieje? Mamy wzmożoną serię ataków na Przemysława Czarnka. Kto tak bardzo się go przestraszył?? Pomagierzy, żuki i ZSL ? ;)
 Czy to ten pan co hejtował podczas kolędowania - uczestniczy tego spektaklu byli zażenowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto przeczytać *********.pl/wiadomosci/lublin/a/wojewoda-lubelski-znow-przegral-w-sadzie-z-marszalkiem,12694788/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpiszcie w gogle - wojewoda znów przegrał z marszałkiem tak się bawi wojewoda, zgadnijcie z czyich pieniędzy jest opłacany ten cyrk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ta lokalna prasa milczy na temat wznowienia przez prokuraturę śledztwa przeciwko marszałkowi. Czyżby mieli zakaz od marszałka? Ogólnopolskie i antypolskie portale już wczoraj o tym pisały, a w dw ani słowem,żeby tylko się nie narazić. I TO SPRAWA NIE WYDUMANA JAK "PRYWATNY AKT OSKARŻENIA" TYLKO REALNA. Wojewoda zajął uczciwe zdanie w sprawie wszechpanującej patologii ZSL nepotyzmu a ten go chce postawić przed obliczem sądu licząc na rozgłos i kompletną linie było polityczną. Ludzie to widzą i zadają sobie pytanie - gdzie ja żyję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL działa ;) Aparatczyki to są z ZSL, PO i SLD ;) GJEEEEEEEEEEEEEEEETMaaN ;) Buraczane towarzystwo ZSL, które wzięło w lizing do klubu w Sejmie eskulapa zdelegalizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona jeszcze powinna zażądać aby rozprawie przewodniczył Tuleya albo Łączewski - no i niech Wojewoda Czarnek ma na uwadze jak zaparkuje przed budynkiem sądu bo to też sprawdzą redaktory z Dziennika (dalej niż) Wschodniego. Żal mi tej kobiety, wojewoda jej nie obraził, ale ona jest narzędziem w rękach zsl , pewnie jej kazali, wykorzystali te babcię Pewnie tak jest :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś powie cóż to się dzieje? Mamy wzmożoną serię ataków na Przemysława Czarnka. Kto tak bardzo się go przestraszył?? Pomagierzy, żuki i ZSL ? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ta lokalna prasa milczy na temat wznowienia przez prokuraturę śledztwa przeciwko marszałkowi. Czyżby mieli zakaz od marszałka? Ogólnopolskie i antypolskie portale już wczoraj o tym pisały, a w dw ani słowem,żeby tylko się nie narazić. I TO SPRAWA NIE WYDUMANA JAK "PRYWATNY AKT OSKARŻENIA" TYLKO REALNA. Wojewoda zajął uczciwe zdanie w sprawie wszechpanującej patologii ZSL nepotyzmu a ten go chce postawić przed obliczem sądu licząc na rozgłos i kompletną linie było polityczną. Ludzie to widzą i zadają sobie pytanie - gdzie ja żyję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemysław Czarnek to osobisty przyjaciel Pana Boga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...