Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda lubelski z nagrodą od Beaty Szydło. Ale inni dostali więcej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2018 r. o 07:36 Powrót do artykułu
Pan Czarnek swoją arogancją i pychą kompromituje urząd Wojewody Lubelskiego. Ale taką sobie władzę wybraliśmy taką mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy nie kraść. Takim hasłem omamili swoich wyborców. Nie kradną , biorą jak swoje, to przecież lepszy sort. Im sie należy, nawet jak się leży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzad nie docenił naczelnego waleliniarza, oj jak nam przykro :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na tego ...... mam odruch wymiotny !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię się z tak niskiej premii. Gdyby Pan Wojewoda zamiast zajmować się tylko krytyką Prezydenta Żuka, włączył sie aktywnie na rzecz rozwoju Lublina, być może zostałby bardziej doceniony :) Uważam, że w porównaniu z "zasługami" Wojewody i tak jest ona nazbyt wysoka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnrk jest błyskotliwy, inteligentny i ciepły gość a ty gościu chciałbyś jelopa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wojewoda to fajny facet. Ma u mnie litra za dowalanie komuchom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojewoda za pracę pobiera pensję. może mi ktoś wyjaśni , czym to wybitnym zasłużył się na dodatkową gratyfikację ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Pan Wojewoda to fajny facet. Ma u mnie litra za dowalanie komuchom.
 co jest sprzeczne z nauką Chrystusa , którego faryzeusz jest wyznawcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za szkodnictwo, zło, fałsz, kłamstwo, obłudę i nienawiść w stosunku do Polaków winien siedzieć w więzieniu a nie dostawać nagrody ! Ten prostak, nieudacznik i pajac, który na opłatku sieje nienawiść wnien nazywać się barbarzyńca i belzebub a nie urzędnik w Polsce ! Zapłacisz ciemny tępy obłudny barbarzyńco !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie co ten niby wojewoda/pajac zrobił i robił kiedykolwiek ?????? Nic po prostu nic.Epizod z Ośrodka Doradztwa w Końskowoli stawia go w szeregu nieudaczników leni i olewaczu ! Na kulu gdyby nie wujki został by sprzątaczem a tu nagle sekta pislam która wybiera tylko bezwolnych nieudaczników leni i próżniaków - wojewoda ! To misiewicze ciąg dalszy ! Dalsze niszczenie Polski przez nieuków, nieudaczników, którzy wcześniej mogli awansować na zamiatacza ulicy a dzisiaj decydujać lub nie - i co mamy to co mamy. Czyli ciągły stan zagrożenia, pseudo-naprawy a w konsekwencji zniszczą wszystko nieuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wstyd,brać za nic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić komuchów Panie Wojewodo! Jako chrześcijanie mamy legalny obowiązek i słuszną przyczynę bronić Polaków przed czerwonym totalitaryzmem i jego spadkobiercami czyli P0-ZSL-SLD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Gonić komuchów Panie Wojewodo! Jako chrześcijanie mamy legalny obowiązek i słuszną przyczynę bronić Polaków przed czerwonym totalitaryzmem i jego spadkobiercami czyli P0-ZSL-SLD
 wskazane leczenie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stare chłopy i nie znają przepisów, że nalezy urlop do końca kadencji wykorzystać. Wprowadzić przepis, że jeżeli nie wykorzystają to im przepada, od razu im mózg wróci na swoje miejsce. Bawicie sie z tymi przy korycie jak z dziećmi ,wezmą, nie wezmą ......, wezmą, nie wezmą .......wezmą, nie wezmą ......, wezmą, nie wezmą .......wezmą, nie wezmą ......, wezmą, nie wezmą ......., 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiepsko wyzywał, musi sie bardziej postarać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marne grosze. Zobaczcie co wyprawiają z grabieniem kasy samorządowcy przewidując swój nieuchronny koniec kariery. Umowy nie wymagające przetargów lecą na potęgę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorze Maciuszczak , skoro to nie przeszkadza Wojewodzie Czarnkowi i jego zastępcy to nie rozumiem czemu ciebie boli z tego powodu głowa ? Tobie też pewnie mniej Soros płaci za gadzinowanie niż tym z TVN czy Gazety Zaborczej ? A to skryba z Dziennika dalej niż Wschodniego - aby tylko kij w jakieś mrowisko włożyć i pogrzebać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goń Wojewodo komucha bo komuch to szuja która na czyichś plecach zawsze się buja. Jedynie co to przez lata umiało, to walić bezbronnego pałą. Kanapki grubo smarowane czyniły pasożyta panem ,ten wiecznie nienasycony okradał nam domy. Kiedy byś go nie zapytał o pieniądz , czy to jest lato czy zima to on ci odpowiadał - PINIĘDZY NI MA. Niech wrzeszczy ,niech tupie ta żydobolszewia a my ją gońmy aż odsłoni trzewia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mi coś dygocze w środku jak czytam o tych z "władzy" a potem mam odruch wymiotny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...