Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
WOTowcy to mięso armatnie. Postaw ich z specnaz a gotowy tatar siekany. Jest to formacja czysto teoretyczne i za bardzo konwencjonalna. Dobra do obrony przed kobietami i dziećmi z patykami i kamieniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gitara! Po co burżujom landary z napędem na 4 koła ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy kanadyjscy przejechali dzisiaj 400 mil, aby dołączyć do konwoju wolności w Ottawie... nasi potulnie siedzą i czekają na kolejne podwyżki cen nawozów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze konie po wojnie nie,wróciły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki z duby artykuł pożywka dla słabiej myślących, oglądających TVN. Prawo które pozwala zabrać auto przez jest praktycznie od zawsze zresztą autor wysilił się i wspomniał o tym. Pierwszy raz dowiedziałem się, że może się zdarzyć ze w razie zagrożenia/ wojny mogę stracić samochód był rok 1998.... Mieszanie w to WOT czy 18BZ to manipulacja rodem z "wolnych inaczej mediów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój samochód jest ubezpieczony i pewnie spłonie przypadkowo przed ew. przejęciem... to po to placę gigantyczne podatki żeby armia nic nie miała i okradała obywateli.......? ....państwo toretyczne z kartonu na trytki...!!! Oczywiście takie "powiadomienia" bardzo uspokajają społeczeństwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na leśnych drogach na pewno lepiej poradziłby sobie Fiat 126p niż te pseudo "terenówki". Te szmelce kupują ludzie o mentalności buraków-wieśniaków. Chociaż poprzeprowadzali się do miasta to myślenie zostało: duży samochód to i worek kartofli można wrzucić i świniaka przewieźć... Kiedyś wystarczały im Żuki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te prymitywne komentarze Trolla,Llubelaka fantoma to nie chce mi się wierzyć że to się dzieje  naprawdę. Mozna być w opozycji do partii rządzącej ale żeby być w opozycji do włąsnej Ojczyzny?. Z drugiej strony historia zatacza koło - z takich (nie}ludzi wywodzą się pzryszli konfidenci i zdrajcy narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kees22 . Mówisz o Ojczyźnie pisanej z dużej litery czyli nie tylko obrysowi granic na mapie jakie wyznaczył nam Stalin? Pracuje uczciwie odprowadzając duże podatki - drugi prób przez 9 miesięcy. Kupuję głównie polskie produkty i jeśli chodzi o spożywcze i wykończenie aranżacje domu mieszkania . Podatki idą na armię w razie wojny oni są odpowiedzialni za obronę ja nie . Nie powołuje się spawacza na lekarza jak. Je ma lekarza na oddziale. Nie jestem winien temu państwu nic. myślę że spłaciłem "niepłatne" studia. Niestety zostałem w tej ojczyźnie która próbuje mnie stłamsić i okraść. W twoim mniemaniu jestem dobrym materiałem na zdrajcę? Od po-wojnia i wcześniej nasz naród raczej do wygranych nie należał rozbiory przegrana wojna komuna. Rozpamiętywanie tego i chodzenie w bluzie z kotwicą to dla ciebie prawdziwy patriotyzm ? Wpisujesz się w narrację pis konfederacja - jedni nieudacznicy drudzy aż strach pomyśleć co będzie jak dojdą do władzy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież mamy nieprzebrane ilości gotówki, więc w czym problem? Wystarczy tylko nie kraść a pieniądze się znajdą. Okazuje się że ,,armia'' wyposażona w helikoptery z Świdnika od ośla sobonia nie ma nawet czym jeździć... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kees22 . Mówisz o Ojczyźnie pisanej z dużej litery czyli nie tylko obrysowi granic na mapie jakie wyznaczył nam Stalin? Pracuje uczciwie odprowadzając duże podatki - drugi prób przez 9 miesięcy. Kupuję głównie polskie produkty i jeśli chodzi o spożywcze i wykończenie aranżacje domu mieszkania . Podatki idą na armię w razie wojny oni są odpowiedzialni za obronę ja nie . Nie powołuje się spawacza na lekarza jak. Je ma lekarza na oddziale. Nie jestem winien temu państwu nic. myślę że spłaciłem "niepłatne" studia. Niestety zostałem w tej ojczyźnie która próbuje mnie stłamsić i okraść. W twoim mniemaniu jestem dobrym materiałem na zdrajcę? Od po-wojnia i wcześniej nasz naród raczej do wygranych nie należał rozbiory przegrana wojna komuna. Rozpamiętywanie tego i chodzenie w bluzie z kotwicą to dla ciebie prawdziwy patriotyzm ? Wpisujesz się w narrację pis konfederacja - jedni nieudacznicy drudzy aż strach pomyśleć co będzie jak dojdą do władzy....
 Nieprawda, jesteś całe zycie  winny  Ojczyźnie, ,Pieniądze? Przypomina mi to płatne wykupienie się z obowiązku za łapówkę. Ale doceniam twoje próby wywodów w przeciwieństwie do Trolla, dla którego nie ma żadnej świętości.Temu małemu zacietrzewionemu pieskowi dawno już govniana  nieodwracalnie zryła łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kess22: a mi się nie chce wierzyć że wojsko polskie to armia generałow i kapelanów z 300 bojowymi mobilnymi ołtarzami polowymi... i że na to poszła gigantyczna kasa podatników...? i jeszcze mamy oddać własny dobytek...? Myślisz że cywilne samochody zmieniły by losy ew. wojny poza komfortowym wożeniem spasionych dub kapelanów i generałow...? A ty co oddasz gołodubcu...? Pewnie jak w tym dowcipie "dałbyś bo nie masz"... więc nie wycieraj sobie gęby patriotyzmem bo z ciężkiej pracy podatników armia ma to co ma...i to jest właśnie patriotyzm: ciężko pracować, budować silną gospodarkę żeby było z czego się zbroić... a że większość roztrwonili to nie moja wina... ale skad beneficiaż może to wiedzieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kess22: a mi się nie chce wierzyć że wojsko polskie to armia generałow i kapelanów z 300 bojowymi mobilnymi ołtarzami polowymi... i że na to poszła gigantyczna kasa podatników...?   i jeszcze mamy oddać własny dobytek...? Myślisz że cywilne samochody zmieniły by losy ew. wojny poza komfortowym wożeniem spasionych dub kapelanów i generałow...?  A ty co oddasz gołodubcu...? Pewnie jak w tym dowcipie "dałbyś bo nie masz"... więc nie wycieraj sobie gęby patriotyzmem bo z ciężkiej pracy podatników armia ma to co ma...i to jest właśnie patriotyzm: ciężko pracować, budować silną gospodarkę żeby było z czego się zbroić...  a że większość roztrwonili to nie moja wina... ale skad beneficiaż może to wiedzieć...
  Nie wymieniłeś jednego chociażby merytorycznego argumentu. Nie chce mi z takim prostakiem  dyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież mamy nieprzebrane ilości gotówki, więc w czym problem? Wystarczy tylko nie kraść a pieniądze się znajdą. Okazuje się że ,,armia'' wyposażona w helikoptery z Świdnika od ośla sobonia nie ma nawet czym jeździć...
 Pamiętaj ,bo często zapominasz pisząc o misce ryżu zawsze o szczawiu. Szczaw to zdrowie a w parze z ryżem to niezła mieszanka. Już niedługo będzie  marzec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... na Starówce pod unijną szmatą Hummer stoi. Bierzcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy! Wojsko to patologia, niech sobie ci pseudowładcy zejdą zza biurek w sztabach na pole walki i giną a nie wyręczają się ludźmi i naiwnymi szeregowcami poubieranymi w mundurki. Niech B Gates i reszta pionków się powybija nawzajem a od nas wara! Gadki o ojczyźnie to bełkot mający na celu wywołanie wstydu i poczucia winy a tym samym zachęcenia do pójścia na rzeź, typowy szantaż psychologiczny, który stosują tylko niebezpieczni psychopaci, gdy chcą znaleźć sojusznika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rutynowe działania". Sama prawda. Dla pisobolszewików okradanie Polaków z owoców ich ciężkiej pracy i wyrzeczeń to już rutyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za forsę wyłożoną na Komisję Macierewicza kupiliby wszystkie używane suvy w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...