Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego ci goście z konwoju są w maskach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po to żeby głupi miał pytanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prutamy prutamy psie zaczyna sie walka o przetrwanie widac ze nia ma jaj tchorz uciekinier huj ci w d.upe wydygańcu.dupa juz piecze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 dni , alkohol wyparował i się przyznał a teraz będzie uruchamianie znajomości by się wymigać .Ciekawe czy sąd jak zwykle swojemu pomoże .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby było inaczej ldę pod komendę policji i protestuję , bandytów zamykać niech posiedzą może dostaną rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Panią mecenas, obroncę Witolda B. to Bóg opuścił do reszty????? Mordercę chciała wyciągnąc z mamara??? Lala co ty wyprawiasz? Na co liczysz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mike idż do szkoły, albo wyjedż na "Wyspy", bo widzę, że język polski na bakier
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, naprawde nie rozumiem, rozumiem że jest presja opinii i trwa nagonka przez media. Ale. Człowiek się przyznał to pierwsze po drugie ma rodzinę po trzecie nie zachodzi ewentualne mataczenie lub utrudnianie śledztwa bo przyznał sie i wyraził skruchę. Przecież kaucje można było wyznaczyć. Ja nie rozumiem. Ja tu widziałem wolną stopę. Odwołanie składać trzeba od tej decyzji. Ona nie jest ostateczna. To nie powinno tak być by każdego sprawcę potrącenia od razu pozbawiać wolności. Tu jeszcze może coś do powiedzenia miałby Rzecznik Praw Człowieka a może lepiej nawet Komitet Helsiński. To nie powinno tak być jak ktoś chce dobrowolnie poddać się karze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznał się?? Uciekł z miejsca wypadku!!!!!(Dlaczego? Czyżby  alkohol??)Po wielu dniach poszukiwań został zatrzymany przez swoich kolegów  i  łaskę zrobił że sie przyznał? Wcześniej chrzanił że potrącił sarnę. W centrum Wólki potrącił na pasach sarnę! !! Dziewczyna , niewinne dziecko zabite ty "apl" go bronisz??????Pewnie jesteś z jego rodziny. I tylko z tego względu mogę to zrozumoić.....I jeszcze jedno wg. ciebie : ma rodzinę. A zabita dziewczynka nie miała rodziny?? Miała życie i karierę przed sobą. A ten  - nie wymienie  słowa które mogło by  go określić, pozbawił życia niewinna istotę ,która też miała rodzinę!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie powinno tak być by każdego sprawcę potrącenia od razu pozbawiać wolności. Tu jeszcze może coś do powiedzenia miałby Rzecznik Praw Człowieka a może lepiej nawet Komitet Helsiński.
  ... pomóż mu napisać skargę do Trybunału w Strasburgu. "Pożytecznych idiotów" jak widzę nie brakuje. Kumpel psa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...