Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wspólne konto z... nieznajomym

Utworzony przez Gość, 28 października 2008 r. o 06:36 Powrót do artykułu
Kolejna ofiara reklamy... witamy w PolBanku, nowym pięknym nieznajomym na polskim rynku... nie wiadomo do końca skąd.... Mnie jakoś dziwnie od początku nie przekonują takie banki pojawiające się znikąd, nagle, z wielkim hukiem. I dziwię się, że ludziska tak szybko im ufają. Oby z wielkim hukiem ich pieniądze nie wyparowały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dość, że jełopy, - to jeszcze bezczelne. Donkowi wyborcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na miejscu tej pani to bym dawno pieniądze kazał wypłacić i przeniósł bym do innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mosquito,pyknij główką w glebe zanim coś napiszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobiście miałam taki sam przypadek w PKo BP, Wszyscy mówią że to niemozliwe, a jednak takie przypadki sie zdarzają. Czy nad systemami informatycznymi to już nikt nie ma konroli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo zraziłem się do polbanku,nie tylko po tym artykule.sam miałem nieprzyjemne sytuacje z niekompetentnymi pracownikami tego banku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś skandal !!!!!!!!!!!!!!Jak tak może być !!!! Porostu bark słów! Jak tak można traktować ludzi? Przecież jakby ta kobieta to tak zostawiła mogłaby zostać z pustym kontem, a wirtualny klient cieszyłby się pokaźną sumką. Mam nadzieję, że bank rzeczywiście to wyjaśnił i osoby odpowiedzialne za to poniosą konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to babka ma problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobacz tutaj: http://konto-bankowe.blogspot.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...