Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pewnie kolejny poszkodowany przez niekompetentnego komornika jak np. ten co mu zajął traktor za długi sąsiada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam mam w d... komorników. Mnie to nie dotyczy. Jednak tysiace zadłużonych myśli że komornik zabiera dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam mam w d... komorników. Mnie to nie dotyczy. Jednak tysiace zadłużonych myśli że komornik zabiera dla siebie
 To że długi jeśli się takowe ma że trzeba spłacać to wiaodme, ale nie róbmy z tej grupy społecznej kolejne kasty ministarnta zero. JUż się spełnia scenariusz - wasze ulice, nasze kamienice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DŁUGI MACIE PŁACIĆ KONIEC KROPKA A NIE HEJTOWAĆ KOMORNIKÓW TYLE W TEMACIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja uwaga nie dotyczy tego przypadku, za mało o nim wiem. Ale co do branży komorniczej to polecam program Państwo w państwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...