Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wszy atakują w lubelskich szkołach

Utworzony przez unikalny kod bezpieczeństw, 21 listopada 2013 r. o 08:26 Powrót do artykułu
Pani Dumkiewicz-Sprawce nie jest już potrzebny sygnał.Teraz już wie .Ciekawe co zrobi. Swoją drogą iskanie wśród naczelnych ma też pozytwne strony.Zwiększa więzi pomiędzy członkami stada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie w przedszkolu przy ul Zuchów w przedszkolu nr 10 ok 2 tygodni temu wykryto wszawicę u jednego z dzieci a tu o tym cicho /w/sza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w przedszkolu na samsonowicza tez jest informacja o wszawicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że wszawica to tylko kiedyś za PRLu była a teraz to juz tylko wspomninie a tu proszę, u nas kiedyś w podstawówce tez panowała wszawica, ale to było 26 lat temu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sp 31 w lublinie - wszy -jak co roku zresztą :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie w przedszkolu przy ul Zuchów w przedszkolu nr 10 ok 2 tygodni temu wykryto wszawicę u jednego z dzieci a tu o tym cicho /w/sza
w SP 21 tez informacja byla o problemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i w biłgoraju też się pojawiły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wszy,to kler katolicki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie robcie cos z tym bo połowa dzieci to juz ma i zarazaja sie nastepne i ich rodziny ,to juz epidemia  a nie problem higieniczny czego kazdy udaje ze go to nie dotyczy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzialam taki preparat hedrin ochrona, do profilaktycznego stosowania, ktos juz stosowal? Wysylam dzieciaki na obóz, w zeszłym roku corka przywiozla wszy, w tym roku boje sie ze znowu sie to powtorzy takze jakby to działało to moze by ja uchronilo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...