Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wszystkie młode sokoły z Lublina już się wykluły. Konkurs na imię dla samicy [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 kwietnia 2019 r. o 21:12 Powrót do artykułu
Może Beata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważajta uważajta,żeby wszechświatowy wszechkosmiczna kongresuma wszystkich zydów była zadowolona z tej nazwy,może najsampierw ich pokornie q-wa mać spytać o wyrażenie opinii?leżąc plackiem na glebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne ptaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może lepiej Krystyna, bo taka lotna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że to sokoły, bo samica orła mogłaby się nazywać Jarosław...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się nazywa Elektrociepłownia, w skrócie ECa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie imię ma od miasta - LUsia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższe słowa uznania dla tych co pomogli by sokoły tak pięknie się rozmnażały ! A imię myślę, że można dać kojarzone z Lublinem czy Lubelszczyzną ! np. lubawa,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektra ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest 5 młodych więc ja bym nazwał 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....na jakieś durnoty i na LGBT grosz się zawsze u Żuk znajdzie. A na potrzebujących wsparcia i często zadłużonych już nie ma tylko nauczyciele strajkami rozbijają solidarnościowy naród i im się należy bo ciężko pracują! Ja proponuje od patrona wyrzucania pieniędzy w błoto żeby to cos nazwać Krzysztofa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest prowadzona statystyka zjedzonych gołębi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie kamery się zepsuły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te sokoły są bohaterami. W sposób naturalny tępią gołębie - latające szczury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...