Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żenujące. Tak jak 98% lubelskiego dziennikarstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cale szczescie ze nie trzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne typy, myślały że jak rekrutują do pracy to już mają władzę i mogą poniżać ludzi jak im się podoba. Bardzo dobrze że zostali zwolnieni, mam nadzieję że szukając pracy trafią na równie żałosnych jak oni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za" karę" dostaną inne inttratne ale już nie tak publiczne posadki i będą dalej śmiać się z maluczkich. Jeśli ktoś sądzi, że w radiu akademickim dostali pracę bo byli utalentowani, dobrzy i profesjonalni to jest naiwnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
• Poczekaj chwilkę, tylko rozepniemy rozporki • Dlaczego odpowiedziałeś akurat na nasze ogłoszenie dotyczące młodych chłopców do jeb…?
ciekawe postacie pracują, pracowały w tym radio. Nie kryją się ze swoją odmienną orientacją seksualną, tylko dlaczego wykorzystują radio, państwowej uczelni, do spełniania swoich seksualnych zachcianek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim kraju my żyjemy żenada,dziennikarze czekamy na wasze publiczne uburzenie,a co na to licencjodawca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka lat temu też byłam na rekrutacji do tego radia, bez żadnego montowania czułam się tam jak ktoś gorszej kategorii, pan Lachowicz i paru innych zadawali infantylne pytania i robili ze mnie głupią...także potwierdzam to, co napisano w artykule
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz widać jakie normy etyczne istnieją w tym zaj...ym państwie tuskomatołów takich sk...nów wysłać do budowy bruku a nie do dziennikarstwa,tak samo ten (nie)rząd traktuję nas Polaków tylko czy ten ogłupiony przez POchamów,palikotów,rozenków,urbanów,kwasniewskich i innych zwyrodnialców Naród to wreszcie zrozumie że w oczach tej pseudoelity jest traktowany jak psie odchódy i nie ma dla niego żadnego szacunku nie mówiąc już o żadnej trosce ale to taki język w tym kraju jest używany na co dzień np.ci z tych muzycznych programów(łozo,Sztaba,kora,wojewódzki czy mozil) nie wymieniając innych.Taki styl czy standardy rozmowy wprowadził ten pseudo rząd z palikotami i innymi deb***ami z polityki no to mamy teraz tego owoce upodlające ludzi a szczególnie młodych-wyborców po!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie tylko lubelskie dziennikarstwo jest takie !!!takie jest POlskie,, dziennikarstwo''że wymienię tych z gazety wyborczej,nie - urbana,trybuny oraz tych kuzniarów,olejnik,lis czypochanke i inni-dno totalne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobra ale gdzie to nagranie? ma ktoś linka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie - z tego co tu napisano wynika, że materiał został nagrany a do emisji nie doszło. Daleki jestem od akceptowania tego typu "żartów" ale nic się jeszcze nie stało. Sam pamiętam jak w radiowej "Trójce" poszedł w eter roboczy materiał o armii, w którym jak armatni pocisk grzmotnęła tradycyjna, wojskowa "k...wa mać". A tutaj ktoś robi aferę z powodu jakiegoś niewyemitowanego nagrania??? Oj ludzie, każdy zawód ma swoje specyficzne sposoby na rozładowanie stresu - wyobraźcie sobie dowcipy branżowe ginekologów lub żarty chrurgów przy stole operacyjnym (mam o tym pewne pojęcie...). Są również dowcipy, o których lepiej nie wiedzieć - np. zabawy wytwórców pizzy na wynos... Osoby odpowiedzialne za taki "numer" powinny ponieść konsekwencje, ale zaraz zwalniać?? albo szum robić nie wiadomo o co??... Nie wiem po co ujawniono treść nagrania - świadczy to słabej kondycji dziennikarzy w DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zjl napisał:
no dobra ale gdzie to nagranie? ma ktoś linka?
jest na gazeta.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd nie ma Żydka to tam burdel jest. On jeszcze jakoś to wszystko trzymał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wacek napisał:
Spokojnie - z tego co tu napisano wynika, że materiał został nagrany a do emisji nie doszło. Daleki jestem od akceptowania tego typu "żartów" ale nic się jeszcze nie stało. Sam pamiętam jak w radiowej "Trójce" poszedł w eter roboczy materiał o armii, w którym jak armatni pocisk grzmotnęła tradycyjna, wojskowa "k...wa mać". A tutaj ktoś robi aferę z powodu jakiegoś niewyemitowanego nagrania??? Oj ludzie, każdy zawód ma swoje specyficzne sposoby na rozładowanie stresu - wyobraźcie sobie dowcipy branżowe ginekologów lub żarty chrurgów przy stole operacyjnym (mam o tym pewne pojęcie...). Są również dowcipy, o których lepiej nie wiedzieć - np. zabawy wytwórców pizzy na wynos... Osoby odpowiedzialne za taki "numer" powinny ponieść konsekwencje, ale zaraz zwalniać?? albo szum robić nie wiadomo o co??... Nie wiem po co ujawniono treść nagrania - świadczy to słabej kondycji dziennikarzy w DW.
nic dodać nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio Centrum niewiele różni się od równie chamskiej Eski Rock
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wacek napisał:
Spokojnie - z tego co tu napisano wynika, że materiał został nagrany a do emisji nie doszło. Daleki jestem od akceptowania tego typu "żartów" ale nic się jeszcze nie stało. Sam pamiętam jak w radiowej "Trójce" poszedł w eter roboczy materiał o armii, w którym jak armatni pocisk grzmotnęła tradycyjna, wojskowa "k...wa mać". A tutaj ktoś robi aferę z powodu jakiegoś niewyemitowanego nagrania??? Oj ludzie, każdy zawód ma swoje specyficzne sposoby na rozładowanie stresu - wyobraźcie sobie dowcipy branżowe ginekologów lub żarty chrurgów przy stole operacyjnym (mam o tym pewne pojęcie...). Są również dowcipy, o których lepiej nie wiedzieć - np. zabawy wytwórców pizzy na wynos... Osoby odpowiedzialne za taki "numer" powinny ponieść konsekwencje, ale zaraz zwalniać?? albo szum robić nie wiadomo o co??... Nie wiem po co ujawniono treść nagrania - świadczy to słabej kondycji dziennikarzy w DW.
Kolego - jeśli będziemy akceptować takie nieodpowiednie zachowanie, to tak jak napisałeś - będziesz wsuwał łoniacze kucharza na każdej pizzy kupionej na wynos...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Wacek swiat dowcipów branżowych potrafibyć ciężki, ale chyba w tym przypadku chodzi o coś zupełnie innego. Otóż- czy ten, szukający pracy chłopak wiedział, ze rozmowa jest nagrywana? Powinien był chyba wyrazić swą zgodę na piśmie, na takiej samej zasadzie, jak do dokumentów aplikacyjnych dołącza się mantrę "wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych etc." Jest tam jednocześnie zobowiązanie ze strony pracodawcy, ze moje dane będą uzyte wyłacznie na potrzeby procesu rekrutacyjnego. Nie zmienia to faktu, ze zawsze, jak gdzieś aplikuję, nie mogę nie mysleć o tym, ze, wraz z CV, daje obcym ludziom wgląd do całego mojego życia wykształcenia, doświadczeń zawodowych i tak dalej. Pozostaje mi miec tylko zaufanie, ze moje dane nie zostana wykradzione. Tutaj mamy do czynienia z nagraniem rozmowy, i - obojetne czy nagranie odbyło się legalnie czy też nie - z wykorzystaniem zapisu do oblesnego zartu. A na to juz z pewnością Mikołaj by sie nie zgodził. I to właśnie w naruszeniu jego dóbr osobistych, a nie w fakcie robienia sobie żartu,lezy clou całej sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, dlaczego Pana Żydka nie słuchać na antenie radia??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogół to nie szczegół... i odwrotnie. każdy odpowiada za siebie i tak powinno się oceniać, a może wszyscy mieszkańcy klatki schodowej powinni być wsadzani do więzienia bo ktoś z jej mieszkańców dopuścił się rozboju ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Żydek już w Radiu Centrum nie pracuje, a szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...