Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory do Europarlamentu: Ile mandatów zdobędą partie w woj. lubelskim? Prognoza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2019 r. o 11:34 Powrót do artykułu
Kruk, Mazurek do PE? To kpina. Niech jadą na San Escobar. Bo w PE te niemoty i tak niczego dla Polski nie załatwią. Tak, jak Szydło, 27:1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia była bee jak zwróciła na nas uwagę za niszczenie sądów. Teraz jest super i cały pis się tam pcha bo poczuli eurohajsik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale HETMAN załatwił kolegów z PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis robi miejsce na polskim podwórku dla kolejnych rządnych kasy aparatczyków za 49 tysięcy miesięcznie, a swoje tuzy wysyłają do PE bo tam lepsza kasa. To nic ze w piśmie połowa z ubecji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk to wstyd dla Polski, w unii europejskiej pełni tylko rolę kamerdynera, najlepiej wychodzi mu tylko podawanie marynarki Junkersowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mazurkowa z Krukowa się zbierają do PE. Na swoich barkach ciągną Asię Muchę z 3 ligi hokeja. One tam nawet nie wiedzą co się robi. Po sklepach i knajpach będą latały za ojrosy z Brukseli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koryto plus do PE? Przenigdy...tylko do San Escobar...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co raz więcej Polkom otwierają się oczy i dostrzegają obłudę i hipokryzję polityków PiS, i dlatego mam nadzieję że w wiosennych wyborach odeślą tych polityków na ośla łączkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że PO nie wprowadzi nikogo, oni nie zasługują by dostać mandaty parlamentarzystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRECZ z PiS. Złodzieje, obludnicy najpierw flagi unijne zdejmowali i pluli na Unię a dziś ryje do koryta pchja brunatna swołocz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że na ostatniej prostej jeszcze się trochę zmieni. Wiosna w/g sondaży na Lubelszczyźnie ma małe szanse, ale... wszystko się może jeszcze zmienić, mam taką nadzieję. Do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS jedzie do Brukseli wyłącznie po pieniądze. I bez złudzeń nie te dla Polski. Ich interesuje wyłącznie własna kieszeń. Zatrudniając w biurach poselskich pociotków i znajomków, sami zbici w cianą kupkę będą się przemieszczać pomiędzy restaturacjami i barami z alkoholem. Nic w tym Parlamencie dla Polski nie zrobią. Nikt z nimi gadać nie będzie. Bo niby o czym i w jakim języku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak gospodarz to tylko z PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
San Escobar leży w Unii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński WYPUŚCI ludzi Rydzyka do PE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Afera SKOK 2. Afera GetBack 3. Afera drugich pencji dla członków w rządzie PiS 4. Afera z dotacjami dla Rydzyka 5. Afera Sensus Group 6. Afera finansowania kampanii PiS z PCK 7. Afera z przetargiem na Caracale 8. Afera z wyłudzaniem VATu 9. Afera bilboardowa 10. Afera z senatorem Kogutem 11. Afera KNF 12. Afera z wieżowcami Srebrnej 13. Afera pensji NBP 14. Afera Miśka od Antoniego 15. Afera stadniny koni w Janowie Podlaskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozbijaja limuzyny rządowe rozbija i Unię europejska. Już flagi sciagali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora głosować na ludzi przyzwoitych. Ja wybieram Krzysztofa Hetmana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konflikt ze wszystkimi. To polityka międzynarodowa PiS. Nie głosujemy na nich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebujemy prawdziwej Europy a nie cyrku jak dotychczas, dlatego trafić tam powinni ludzie doświadczeni, wykształceni i dobrze przygotowani a nie tacy co "coś tam potrafią". Takie osoby to trzymajmy we własnym ogrodzeniu i niech nie wychylają nosa, bo będziemy pośmiechowiskiem w PE. Niestety, w PiS aktualnie takich kandydatur brak. Liczyłem, że kolejny raz prof. Paruch. W końcu profesor. Jeżeli nie On, to głosujemy na prof. Piotrowskiego, bez względu z jakiej listy wystartuje. Jest to bardzo dobra kandydatura, służąca Polsce. Szkoda tylko. że tak niezauważana przez "nasze" media. To, że prof. Piotrowski nie jest eksponowany, to już świadczy o jego wartości. Na pewno wobec nikogo nie jest spolegliwy, dlatego jest jak wyżej. PIOTROWSKI - 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...