Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Idę na Marsz ORYGINALNY, ODDOLNY, taki, w jakich maszerowałem za komuny i w ostatnich latach. Marsz NARODU, a nie Marsz PATRIOTÓW, nie marsz LEWACKICH PARTYJNIAKÓW ZUKA & developers.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....niestety, ale biorąc pod uwagę specyfikę naszego miasta zachodzi wielkie prawdopodobieństwo uczestniczenia w tych grach i zabawach licznej rzeszy tzw. duszpasterzy, a ja mam małe dziecko (dziewczynkę) i nie zaryzykuję narażenia jej na jakieś umizgi pełnych chuci pedofilów. Mąż zaproponował rodzinny wyjazd na obchody do Poznania i tam się udamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....niestety, ale biorąc pod uwagę specyfikę naszego miasta zachodzi wielkie prawdopodobieństwo uczestniczenia w tych grach i zabawach licznej rzeszy tzw. duszpasterzy, a ja mam małe dziecko (dziewczynkę) i nie zaryzykuję narażenia jej na jakieś umizgi pełnych chuci pedofilów. Mąż zaproponował rodzinny wyjazd na obchody do Poznania i tam się udamy...
 Kolejna która nie zrozumiała przesłania filmu Kler... smutne jest to wąskie, zniewolone, narzucane innym patrzenie na świat bez udziału własnego rozeznania i rozumu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....niestety, ale biorąc pod uwagę specyfikę naszego miasta zachodzi wielkie prawdopodobieństwo uczestniczenia w tych grach i zabawach licznej rzeszy tzw. duszpasterzy, a ja mam małe dziecko (dziewczynkę) i nie zaryzykuję narażenia jej na jakieś umizgi pełnych chuci pedofilów. Mąż zaproponował rodzinny wyjazd na obchody do Poznania i tam się udamy...
 Na pewno byliście całą rodzinką na homoparadzie. Tak taka impreza jest zdecydowanie bezpieczniejsza dla dzieci- taka"tolerancyjna". Szkoda, że wyjeżdżacie będzie widoczny ubytek "w tych grach i zabawach licznej rzeszy tzw.kolorowych. Szczęśliwej podróży i kolorowych wrażeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...