Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Wykopki” w skansenie. Czworo pracowników zwolnionych

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 3 stycznia 2022 r. o 06:40 Powrót do artykułu
Folwark zwierzęcy. POlska w ruinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor nie wygląda na taką, która szanuje pracowników. Zwolniła ludzi z wiedzą, a przygarnie jak to się ładnie da określić, mierny, bierny ale wierny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto ma rację ale wiem, że ci pracownicy po 70tce z tą przeogromną wiedzą tajemna to bardzo często zgraja dziadków blokujących etaty. Siedzą nie potrafią nawet zeskanować czy cokolwiek zrobić w EXCELU siedzą bo mają układy ale pożytek z nich co najwyżej mierny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj jak to przypomina nie tak odległe czasy w innej lubelskiej firmę zajmującą się krwią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto ma rację ale wiem, że ci pracownicy po 70tce z tą przeogromną  wiedzą tajemna to bardzo często zgraja dziadków blokujących etaty. Siedzą nie potrafią nawet zeskanować czy cokolwiek zrobić w EXCELU siedzą bo mają układy ale pożytek z nich co najwyżej mierny.
 hehhe konserwator co ma robić w exelu i co skanować? Bo nie bardzo wiem. Za to wiem jak młodzi potrafią posługiwać się młotkiem czy wkrętarką... Czy tez że istnieją gwoździe kwadratowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do matoła Janusza.. A choćby zestawienia: zabytków, ich kosztów napraw, plany budżetów i inne. Dokumenty często się skanuje mamy 21 wiek. Jeses ignorantem nie wiesz o czym piszesz więc po co zabierasz głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do matoła Janusza.. A choćby zestawienia: zabytków, ich kosztów napraw, plany budżetów i inne. Dokumenty często się skanuje mamy 21 wiek. Jeses ignorantem nie wiesz o czym piszesz więc po co zabierasz głos.
   Aha dziękuję za kolejne informację o mojej osobie. Jestem Tobie bardzo wdzięczny. Spradź sobie zakres pac konseracyjnych a przy okazji zobacz kto powinien zajmować się ewidencją, planami remontów, kosztorysowaniem i planowaniem wydatków. A głos zabieram bo mam takie prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Lubliniak a skąd Twoja wiedza na temat tego co potrafili, a czego nie potrafili zwolnieni pracownicy? Przyczyną zwolnienia był wiek i długotrwałe zwolnienia lekarskie więc zasadniczo żadne powody do zwolnienia i ewidentna dyskryminacja. Natomiast kojarząc ten konflikt z poprzednich artykułów wypada sądzić, że jak trzeba by było pozbyć się akurat tych pracowników to przyczyną mógłby być też wzrost i zamiłowanie do poezji śpiewanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor nie wygląda na taką, która szanuje pracowników. Zwolniła ludzi z wiedzą, a przygarnie jak to się ładnie da określić, mierny, bierny ale wierny.
 A to akurat błędny osąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Lubliniak a skąd Twoja wiedza na temat tego co potrafili, a czego nie potrafili zwolnieni pracownicy? Przyczyną zwolnienia był wiek i długotrwałe zwolnienia lekarskie więc zasadniczo żadne powody do zwolnienia i ewidentna dyskryminacja. Natomiast kojarząc ten konflikt z poprzednich artykułów wypada sądzić, że jak trzeba by było pozbyć się akurat tych pracowników to przyczyną mógłby być też wzrost i zamiłowanie do poezji śpiewanej.
 Warto dodać, że ze stronniczych artykułów. Podobno troszkę inaczej ten konflikt wygladał, niż ta historyjka z prasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubliniak, ci ludzie właśnie ze względu na wiedzę tajemną byli trzymani. Takie osoby są naprawdę kimś wartościowym w muzeum. A zrobić coś w Excelu czy skanować to potrafi każdy głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Abc-123 jest Pan świetnie zorientowany w sytuacji. Informacje dyrektorskie! Proszę więc napisać dla wszystkich jak to naprawdę było skoro prasa pisze nie prawdę. I koniecznie podpisać się imieniem i nazwiskiem a może nawet pieczątkę przystawić funkcyjną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Abc-123 jest Pan świetnie zorientowany w sytuacji. Informacje dyrektorskie! Proszę więc napisać dla wszystkich jak to naprawdę było skoro prasa pisze nie prawdę. I koniecznie podpisać się imieniem i nazwiskiem a może nawet pieczątkę przystawić funkcyjną.
 Misiaczku, odpocznij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu Szanowny Pan ocenia wg siebie, jestem wypoczęty a pan niech sie skupi na pracy merytorycznej (jeśli to możliwe, bo takie obowiązki na Panu spoczywają) a nie jak to w ugrupowaniu -  mierny, bierny ale wierny, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...