Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyleczysz grypę, wykończysz nerki

Utworzony przez ave, 8 lutego 2008 r. o 07:35 Powrót do artykułu
i co może bedę chdozi po receptę na parcetamol smiechu warte, płyn do zmywania naczyn tez moze byc niebezpieczny jak go ktos wypije
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie, winne nie są leki, tylko ludzka głupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze, to dlaczego lekarze nie pozwalają nic innego dawać niemowlętom od gorączki tylko właśnie paracetamol i ostatecznie pyralgin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o co chodzi znow lekarzom-o to zeby pacjenci byli i w tej kwestii zalezni od nich-oni by chcieli wszystko na recepte-bo za kazdym przyjsciem pacjenta idzie jego kasa (a czesto prywatna-po durna recepte). I tak za duzo jest na recepte-antybiotyki, hormony-to wszystko bzdury i nabijanie kasy konewalom. ja na szczescie mam takie uklady w firmach farmaceutycznych, ze moge miec bez recepty i za pol ceny a bialasow mam gdzies-nie bede im kabzy nabijac. Zatruc sie mozna wszystkim-i kawy glupek moze wypic 10 filizanek przy dodatkowym nadcisnieniu i ma problem. Jak by takimi kategoriami myslec-to wszystko na recepte by bylo-i cukierki i coca-cola, alkohol-wszystko, ale nie dajmy sie podporzadkowac konewalom, bo to najgorsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kobieta musiała mieć jakąś niewydolnośc nerek już wczęsniej,musiała chorować, byc moze o tym nie wiedzieć. Z drugiej strony kto mądry przez tyle dni bierze takie preparaty??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nika napisał:
a o co chodzi znow lekarzom-o to zeby pacjenci byli i w tej kwestii zalezni od nich-oni by chcieli wszystko na recepte-bo za kazdym przyjsciem pacjenta idzie jego kasa (a czesto prywatna-po durna recepte). I tak za duzo jest na recepte-antybiotyki, hormony-to wszystko bzdury i nabijanie kasy konewalom. ja na szczescie mam takie uklady w firmach farmaceutycznych, ze moge miec bez recepty i za pol ceny a bialasow mam gdzies-nie bede im kabzy nabijac. Zatruc sie mozna wszystkim-i kawy glupek moze wypic 10 filizanek przy dodatkowym nadcisnieniu i ma problem. Jak by takimi kategoriami myslec-to wszystko na recepte by bylo-i cukierki i coca-cola, alkohol-wszystko, ale nie dajmy sie podporzadkowac konewalom, bo to najgorsze.
przeciez nikt nie mowi, by te leki byly na recepte, tylko, aby dostep do nich byl utrudniony (np mozliwosc sprzedazy tylko w aptece) wierz mi, ludzie naprawde robia sobie krzywde zazywaniem w nadmiarze tzw NLPZ ow (niesteroidowych lekow przeciwzapalnych) bo nie patrza na sklad, bo za duzo reklam sie naogladali itd. a te leki jak kazde maja swoje dzialania niepozadane, o ktorych z reklam sie nie dowiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...