Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyłudzał pieniądze od zakochanych w nim kobiet. 30-letni Nigeryjczyk zatrzymany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 czerwca 2019 r. o 11:20 Powrót do artykułu
No to wielu Lubliniankom ostały się tylko wspomnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rasizm. Stop!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ trzeba być durną babą żeby dać się murzynowy oszukać. W cywilizowanym świecie murzynowi znałeść biała partnerkę to jest kosmos ale wśród cudaków pokroju zwolenników lbgt i kodziarzy zawsze się znajdą szukający przygód inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naiwność ludzka nie ma granic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambo mieć dużą pałę dlatego takie powodzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko klasyczne polskie blondynki wchodzą w taki interes. Naczytały się historii jakie to duże organy mają bambusy i głupieją dając kasę jeszcze przed wybzykaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyłudził od "zakochanych" kobiet... Ale numer. Teraz chęć na czarny drążek nazywa się zakochaniem. Czy te kobiety to widziały? Spotkały się chociaż? To zwyczajne płacenie za usługę jeśli się spotkały. Musiał być niezły ogier skoro rozum im odjęło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afeykanerzy to się kobietom podobają. A mnie z pochodzenia Polaka żadna nie chce bo noszę okulary, mam lekką nadwagę i problemy z kręgosłupem, które wpływają na mój sposób poruszania się. Mimo, że zarabiam średnią krajową i mam magistra. Z moich was dodam jeszcze, że niestety mam dwie lewe łapy w kwestiach technicznych. Wychowywała mnie samotna, nadopiekuncza matka. Tez pani magister. Niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ trzeba być durną babą żeby dać się murzynowy oszukać. W cywilizowanym świecie murzynowi znałeść biała partnerkę to jest kosmos ale wśród cudaków pokroju zwolenników lbgt i kodziarzy zawsze się znajdą szukający przygód inaczej.
 Ależ trzeba być durnym chłopcem, żeby czytać i nic nie rozumieć. Przecież on miał fikcyjny profil, więc nie wiadomo, jakie zdjęcie tam umieścił. Może kogoś o białym kolorze skóry. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afeykanerzy to się kobietom podobają. A mnie z pochodzenia Polaka żadna nie chce bo noszę okulary, mam lekką nadwagę i problemy z kręgosłupem, które wpływają na mój sposób poruszania się. Mimo, że zarabiam średnią krajową i mam magistra. Z moich was dodam jeszcze, że niestety mam dwie lewe łapy w kwestiach technicznych. Wychowywała mnie samotna, nadopiekuncza matka. Tez pani magister. Niestety.
 Zapisz się do LGBT+. Oni tam akceptują wszelkich dziwolągów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afeykanerzy to się kobietom podobają. A mnie z pochodzenia Polaka żadna nie chce bo noszę okulary, mam lekką nadwagę i problemy z kręgosłupem, które wpływają na mój sposób poruszania się. Mimo, że zarabiam średnią krajową i mam magistra. Z moich was dodam jeszcze, że niestety mam dwie lewe łapy w kwestiach technicznych. Wychowywała mnie samotna, nadopiekuncza matka. Tez pani magister. Niestety.
 To poszukaj sobie jakiegoś brzydkiego, wychowywanego przez samotną mamusie paszteta. Mierz siły na zamiary chłopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baby to jednak lekko tempawe są jak można wysyłać kasę komuś kogo się kompletnie nie zna?? Same sobie winne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahaah tępe dzidy...;) Nic a nic mi takich nie szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wbrew pozorom polki lubią być nabijane na czarne pale i mają z tego niezła frajdę - tylko szkoda że później wracają do swoich białych stalych partnerów udaja że nic się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście uważam że murzyni powinni mieć takie same prawa jak ludzie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące, seksistowskie wpisy sfrustrowanych panów mających problem z polską ortografią, o elementarnej kulturze nie wspominając. Nie wydaje się Wam o wy "myślący", że to dziwne zdjęcie. Gość Afrykańczyk, wspólniczka również, ale napis na kamizelkach policyjnych w języku.....polskim. A poza tym....szczerze życzę Wam, abyście dali się poznać z takiego rozsądku, o którym wspominałacie w kontakcie z "Lubą", "Nataszą", "Świętą"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musial miec niezlego pyyyytona :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś był też taki afrykański uwodziciel co to czytał wiersze laskom a przy okazji je zarażał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Nigierii na poslusznego osla mowi sie Hmara.I w/g mnie to nigeryjczyk nie jest hmara o idiotki made in poland oslicami.Glupota nie zna granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...