Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wybudujcie zaścianek do Euro 2012 bo tu nawet Warszafka nie chce dawać kasy na drogi czy kolej mimo iż tu POlityky rzondzom. Kto normalny ucieka stąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak mało brakowało, by Sprawka wygrał, niestety wygrał Żuk, myślę, że będzie to samo co za Wasilewskiego czyli wielkie nic, kompletnie nic, za jego rządów nic się nie działo w Lublinie, szkoda.
Nie popieram PiS, ale tu wybiera się człowieka i Sprawka zapewne byłby lepszym prezydentem.
Wygrała partia nie człowiek, wielka szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b ]Zobaczymy, czy to POmoże kandydatowi PO POsprzątać lubelskie drogi i PObocza ze świeżego śniegu, który POnoć ma spać nad ranem... [/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za PiS, ale znam Pana Żuka, bo w UM Lublin byłem na stażu. Gratuluję Panu! To dobry kandydat dla naszego miasta. Wiem, że jest to osoba bardzo konkretna i bardzo kompetentna! Oby tylko udało się dogadać z RM i razem wspólnie dobrze uporządkować sytuację w mieście i w koło. Mam tu na myśli: 1. zatrzymać studentów - stworzyć warunki dla dużych firm do zatrudnienia młodych; 2. budowa obwodnicy Lublina, bez której to miasto na mapie pozostanie w ogóle nie widoczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to kolejne 4 lata stagnacji i afer w stylu: kołodziej-wnuk, fica, łątki, świniarskiej itp. Czas uciekać z tego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidację Lublina czas zacząć Wczoraj cukrownia, jutro Lublin - Krzysztof Żuk
Ostatnio edytowany 5 grudnia 2010 r. o 22:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się bardzo, a teraz panie Żuk plakaty sprzątać i ulice odwalać bo syf się robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tylko nadzieje ze chłopaki z kurtkami Sprawki od poniedziałku znowu zaczną odśnieżać deptak :D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aus Lublin napisał:
Jestem za PiS, ale znam Pana Żuka, bo w UM Lublin byłem na stażu. Gratuluję Panu! To dobry kandydat dla naszego miasta. Wiem, że jest to osoba bardzo konkretna i bardzo kompetentna! Oby tylko udało się dogadać z RM i razem wspólnie dobrze uporządkować sytuację w mieście i w koło. Mam tu na myśli: 1. zatrzymać studentów - stworzyć warunki dla dużych firm do zatrudnienia młodych; 2. budowa obwodnicy Lublina, bez której to miasto na mapie pozostanie w ogóle nie widoczne.
Ludzie czy was pogrzalo? ŻUK ZAPOWIEDZIAL ZE BEDZIE BUDOWAL STADION NA KROCHMALNEJ I BEDZIE PRZEBUDOWYWAC PLAC LITEWSKI. POCHLONIE TO OGROMNĄ ILOŚĆ PIENIĘDZY> PRZY OBECNYM ZADLUŻENIU LUBLINA BUDUJĄC STADION I PRZEBUDOWUJĄC PLAC LITEWSKI NIE MA OPCJI ZEBY POWSTALA OBWODNICA, KTÓRA JEST KLUCZOWA DLA ROZWIĄZANIA PROBLEMÓW LUBLINA. Wybraliscie - wyborcy żuka - kolejne 4 lata stagnacji i dalszego upadku miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Marianoitaliano - Miasto Lublin nie buduje obwodnicy Lublina tylko Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnicę finansuje GDDKIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszą decyzją her ŻUKA będzie przeniesienie urzędu miasta Lublina do Świdnika PS. A Sobczak znowu jak jakaś małpka skakał w TV - śmieszny człowieczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kub napisał:
Kolego Marianoitaliano - Miasto Lublin nie buduje obwodnicy Lublina tylko Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
nie jesteśmy kolegami wyborco likwidatora, część obwodnic będących w granicach miasta finansuje miasto Lublin, część gddkia. Ja odnisilem się do wypowiedzi innego użytkownika forum, którą w poprzednim poscie zacytowalem. Tak czy owak, kasa wydana na stadion i plac litewski bedzie wyrzucona w bloto. Mów co chcesz, ale Lublinowi ta kasa bardziej przydalaby się na splate gigantycznego zadluzenia oraz remonty dróg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ b]racja, koniec Lublina. Pan Wasilewski. i Pan Żuk to takie same osoby , wkoncu Żuk był wiceprezydentem i co ? jest Tylko g orzej, to przykre. [/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kub napisał:
Kolego Marianoitaliano - Miasto Lublin nie buduje obwodnicy Lublina tylko Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
NO LUBELAKI WPRAWDZIE POWOLI ALE ZACZYNACIE PRZYCHODZIĆ PO ROZUM DO GŁOWY.DO TEJ PORY ZAWSZE GŁOSOWALIŚCIE NA TYCH KTÓRZY NIE RZĄDZILI KRAJEM A PÓŻNIEJ ROZPACZ,ŻE NIKT O WAS NIE DBA.LEPIEJ PÓŻNO JAK WCALE,ALE UCZENIE SIĘ NA BŁĘDZACH DROGO KOSZTUJE.WRACA ROZUM BRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWWWOOOOOOOOOOOOOOOO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
nie jesteśmy kolegami wyborco likwidatora, część obwodnic będących w granicach miasta finansuje miasto Lublin, część gddkia. Ja odnisilem się do wypowiedzi innego użytkownika forum, którą w poprzednim poscie zacytowalem. Tak czy owak, kasa wydana na stadion i plac litewski bedzie wyrzucona w bloto. Mów co chcesz, ale Lublinowi ta kasa bardziej przydalaby się na splate gigantycznego zadluzenia oraz remonty dróg
Lublin jako miasto buduje tylko dojazdy do obwodnicy, a główną nitkę obwodnicy, nawet jak jest na obszarze miasta, buduje GDDKiA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Obwodnicę finansuje GDDKIA
OTO CYTAT Z PROGRAMU KRZYSZTOFA ŻUKA: "Budujemy we współpracy z rządem obwodnicę Lublina, zbuduję nowe drogi, przebuduję niebezpieczne skrzyżowania" jak widać, Wyborcy żuka nawet nie zapoznają się z jego programem wyborczym. Was to gówno obchodzi ,jak będzie wyglądal Lublin, czy będzie się rozwijal czy nie- ważne, ze wybraliście postępowych POwców a nie tych wieśniaków z Pisu. - tak wygląda wasze rozumowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA BYLO RUSZYC DUPY LAMUSY A NIE TERAZ PRETENSJE MACIE. PRZYNAJMNIEJ TERAZ POL POLSKI SIE NA NAS NIE WYPNIE I WARSZAWA BEDZIE MOGLA INWESTOWAC W LUBLIN. ZUK TO DOBRY CZLOWIEK, NATOMIAST O SPRAWCE SLYSZALEM ROZNE OPINIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolina z Audi RS6 napisał:
[b ]Zobaczymy, czy to POmoże kandydatowi PO POsprzątać lubelskie drogi i PObocza ze świeżego śniegu, który POnoć ma spać nad ranem... [/b]
Przecież masz napęd 4x4, to czym się martwisz,możesz sama wziąć łopatę tak jak Sprawka i pomóc miastu odśnieżać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano w blocie to ciebie zrobili !! pajacu idz sie powiesic bo twoj ukochany z pisuarow nie wygral ! stadion ee, plac bee a sciaganie papieza cacy i nie marnowanie kasy? gon sie pisowcu je***y w d*** !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...