Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 września 2018 r. o 13:03 Powrót do artykułu
pewnie nap....alał 120 i stwierdził że nie oopłaca mu się zatrzymywać na świetle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻEBYŚCIE WYLI I HESTOWALI NA PIS A TEN ŚWISTAK Z NIEMIECKIEJ GAZETY DALEJ ZAWIJAŁ W SREBERKA ;-) TO MACIE PRZERĄBANE NA WYBORACH PO-PSL SIC :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taki był ładny! Ten rover!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Detektory i kamery na sygnalizacjach zainstalować a potem pisać kwity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 22 lara i jestem judoka, mam bilvo v 70 i prawko 4 lata. Nie uznaje wolnej jazdy, jak ktos sie boi to autobusy są. Zadam toru dla lublina i jezdze bardzo szybko tylko zebmam juz 16 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 22 lara i jestem judoka, mam bilvo  v 70 i prawko 4 lata. Nie uznaje wolnej jazdy, jak ktos sie boi to autobusy są. Zadam toru dla lublina i jezdze bardzo szybko tylko zebmam juz 16 pkt
 widać po tym wpisie że upośledzonym umysłowo też dają prawko, nie powinno tak być...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu startuj w rajdach samochodowych. Tam ci gowniarze kilkunastoletni pokażą miejsce w szeregu, wtedy będzie wiedział co to szybka jazda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejazd na czerwonym ( nawet 2 pojazdów ) to dziś standard na skrzyzowaniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla poszkodowanego kierowcy nalezne jest odszkodowanie z oc sprawcy, bezpłatne auto zastępcze w tej samej klasie , co jego, a nie takie jak laweciarz mu zaproponował, ponadto dopłata do zaniżonej wyceny wraku. Bezpłatna analiza prawa sprawy, najwyższe odszkodowania w skali kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...