Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po kiego grzyba szofer ze sreberka zatrzymał się w niewlaściwym miejscu?Przecież tam stala suka policyjna,więc ten nieoznakowany niepotrzebnie tarasował ruch.Mógł gliniarz przynajmniej właczyć światła awaryjne lub uruchomić koguta (na fotce dobrze widoczny) P.S.Dziś jest poniedziałek,więc czy przy okazji sprawdzano,czy policmajster nie był "wczorajszy"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda , bo takie ładne było, amerykańskie . no to teraz chłopaki na rowerze będą jeździć do czasu aż dostaną drugie sreberko a w budżecie dziura nie wiem jak to nadrobią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogli sie dogadać z kierowcą ciężarówki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi za was wszystkich piszących na forum.Z uwagi na kulturę osobistą napiszę tylko tyle ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego policyjne auto ma zamazane tablice rejestracyjne? To cywilny radiowóz,nie samochód operacyjny ABW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tania napisał:
wstyd mi za was wszystkich piszących na forum.Z uwagi na kulturę osobistą napiszę tylko tyle ŻENADA [/quote] [quote name='tania' timestamp='1343038062' post='655187'] wstyd mi za was wszystkich piszących na forum.Z uwagi na kulturę osobistą napiszę tylko tyle ŻENADA
ŻENADA-tj.w momencie gdy policja w tym przypadku nie potrafi w odpowiedni i bezpieczny sposob zabezpieczyć miejsca zdarzenia.Dobrze że nie doszło do większego nieszczęścia.Wyszkolenie policji pozostawia wiele do życzenia,szkolić,uczyć i jeszcze raz szkolić.To nie jest zabawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
ŻENADA-tj.w momencie gdy policja w tym przypadku nie potrafi w odpowiedni i bezpieczny sposob zabezpieczyć miejsca zdarzenia.
Przeciez to nie wina policjantow. Oni wlasciwie zabezpieczyli miejsce wypadku. Dlaczego maja ponosic wine za to, ze p.t. kierowca ciezarowki nie umial zmienic pasa ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ma zamazane? Bo to jest artykul zywcem sciagniety z mmlublin.pl... Ot dziennik wschodni schodzi naprawde poniżej pewnego poziomu. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Al napisał:
Powinno być: "W radiowozie był policjant, ale NIESTETY nic mu się nie stało." Te wszystkie sku***syny z radarami powinny pozdychać i to w możliwe bolesny sposób.
To do nich podejdź i im to powiedz internetowy napinaczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenon napisał:
To do nich podejdź i im to powiedz internetowy napinaczu.
To powiedz napinaczu,dlaczego tam gdzie ja piję piwo to chodzą zawsze po cywilnemu,to jest tak jakby się swojego munduru wstydzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie około 7,20 ale około 6,40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
norma w tym miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To powiedz napinaczu,dlaczego tam gdzie ja piję piwo to chodzą zawsze po cywilnemu,to jest tak jakby się swojego munduru wstydzili.
to pij w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
ŻENADA-tj.w momencie gdy policja w tym przypadku nie potrafi w odpowiedni i bezpieczny sposob zabezpieczyć miejsca zdarzenia.Dobrze że nie doszło do większego nieszczęścia.Wyszkolenie policji pozostawia wiele do życzenia,szkolić,uczyć i jeszcze raz szkolić.To nie jest zabawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To powiedz napinaczu,dlaczego tam gdzie ja piję piwo to chodzą zawsze po cywilnemu,to jest tak jakby się swojego munduru wstydzili.
Ty pierwszy powinieneś zdechnąć patałachu bez mózgu.... Powiedz kto cię spłodził to cię pomszczę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...