Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kto nam teraz pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to Honda CBF 250?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to była Honda CBF 250, także bajki które są tutaj pisane, że jechała 150km/h a może i więcej... Kto ma pojęcie o motocyklach, ten wie, że ten motocykl jeździ podobnie jak większość skuterów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do CÓRKA: Ja Chętnie pomogę w sprawie karnej i odszkodowawczej.(Kancelaria Prawna) Składam najszczersze wyrazy współczucia z powodu śmierci mamy. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod nr telefonu 510-089-693
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba kolego skuterem nie jezdziles w swoim zyciu:),mam jamahe 125 i wierz mi ze nie ma najmniejszego problemu zeby nia ostro jezdzic po miescie,wiec nie wciskaj kitu ze to tylko male toczydelko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek napisał:
Do CÓRKA: Ja Chętnie pomogę w sprawie karnej i odszkodowawczej.(Kancelaria Prawna) Składam najszczersze wyrazy współczucia z powodu śmierci mamy. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod nr telefonu 510-089-693
WSTRĘTNA HIENA W S T Y D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdruzgotana napisał:
A już jak widzę żółtą naklejeczkę "MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE" to mnie szlag trafia.
a co ci przeszkadzaja zółte naklejki gupia pindo? nie chcesz to nie czytaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mała Mi napisał:
1. numero uno- rozrużniasz wypadek od kolizji? (to nie był wypadek, że w kołnieżu łaziłeś przez 2 tyg ściemniaczu) 2. numero due to w 200 roku niby doświadczony kierowca -FACET KIEROWCA przez nieuwagę spowodował wypadek i teraz jestem okaleczona do końca życia. Więc nie pitol, że tylko kobiety źle jeżdżą, bo dam ci wiele przykładów, że nie faceci również!!! Qmasz czaczę?
ad 1. jeżeli są dwa skasowane doszczętnie samochody i dwa kolejne uszkodzone, to już wypadek, zwłaszcza, gdy ktoś z niego odjeżdża karetką na sygnale. Kołnierz pisze się przez "rz", moja ty dyslektyczna interlokutorko ad 2. Nie kumam. Czy gdzieś napisałem, że kobiety jeżdżą gorzej? Nie rozśmieszaj mnie. W życiu takiej śmiesznostki bym nie popełnił. Poza ortografią kuleje widzę, u szacownej "Małej Mi" także czytanie ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...