Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na Filaretów: Motocyklista zderzył się z citroenem

Utworzony przez Czytelnik, 27 czerwca 2012 r. o 17:50 Powrót do artykułu
Niedziałająca sygnalizacja świetlna, zmęczenie po pracy i chwila nieuwagi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak niby nie ma utrudnien o.O właśnie wróciłam do domu, niedaleko miejsca wypadku, i dalej wszystko stoi, policjanci kierują ruchem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze jakaś..... popsutym renault zablokowała jeden pas ruchu w stronę orkana, jak by nie można go było zepchnąć na pas zieleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to ten wypadek zdarzył się nie na Filaretów (choć istotnie w ciągu tej ulicy), ale na Rondzie Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość, będącym skrzyżowaniem ulic Filaretów i Jana Pawła II. Nie ma to jak dziennikarska rzetelność i dobra informacja, teraz wszyscy omijają Filaretów przy Głębokiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Motocyklista trafił do szpitala, ale nie wiadomo w jakim jest stanie." Oj, tam. Oj, tam. Wiadomo, bo organy już czekają na przeszczepy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kumam - dlaczego MOTOCYKLISTA zderzył się z Citroenem, a nie kierowca Citroena zderzył się z MOTOCYKLEM ? Bardzo proszę Pana redaktora o wyjaśnienie, mnie prostemu nieKumatemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
i jeszcze jakaś..... popsutym renault zablokowała jeden pas ruchu w stronę orkana, jak by nie można go było zepchnąć na pas zieleni
Gadać każdy potrafi a wyjść z auta i pomóc kierowcy go zepchnąć to ci się tłuczku nie chciało więc nie narzekaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Gadać każdy potrafi a wyjść z auta i pomóc kierowcy go zepchnąć to ci się tłuczku nie chciało więc nie narzekaj.
a ja widziałam że za tym reno stał jeszcze jeden więc jakaś pomoc była ale kierowcy woleli stać na poboczu i czekać nie wiadomo na co. A cała Jana Pawła stała w korku.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam powinno być: podkom. Renata Laszczka-Rusek z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochód osobowy był marki Citroen... A jakiej marki był motocyklista?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieKumaty napisał:
nie kumam - dlaczego MOTOCYKLISTA zderzył się z Citroenem, a nie kierowca Citroena zderzył się z MOTOCYKLEM ? Bardzo proszę Pana redaktora o wyjaśnienie, mnie prostemu nieKumatemu
Ja bym napisał tak: Motocykl marki Emzeta zderzył się z kierowcą samochodu osobowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze jechał "motorem" a nie motocyklem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak korki mogły być od Szmaragdowej jeśli to jest równoległa do Jana Pawła?:)co najwyżej mogły być od skrzyżowania ze Szmaragdową...ale w chwilach czerwonego były duuużooo dłuższe bo aż do ronda przy Carefourze...i tak nawiasem mówiąc były dwa pasy zablokowane na rondzie a nie jeden (mówię o jeździe na wprost)... A co do palantów blokujących w stronę Statoila: stali około 1,5 godziny (mieszkam blisko) - dziwię się, że Drogówka nie przyszła Im "pomóc" usunąć tych samochodów..następnym razem by się nauczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo mu wymusiło ślepe babsko!!! światła niedziałały i panika była w głowie!!? widziałem to . ,,człenio jechał przepisowo" dziekuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...