Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na ul. Koncertowej w Lublinie. Kierowca daewoo wymusił pierwszeństwo na motocykliście

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 kwietnia 2019 r. o 21:23 Powrót do artykułu
motocykliści to jakaś plaga - dziś też nie wiele brakowało a miałbym jednego na sumieniu - jadąc dwupasmówką prawym pasem przede mną jechał wolno samochód - spojrzałem w lusterko wrzuciłam kierunek i zacząłem zmieniać pas - dosłownie spod ziemi po mojej lewej stronie pojawił się motocykl - cudem odbiłem w prawo i uniknąłem zderzenia - teoretycznie byłaby to moja wina bo to ja uderzyłbym go bokiem a praktycznie koleś leciał z taka prędkością, że nie miałem mozliwosci zauważyć go tuż przed moim manewrem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burak z wiochy z ZAAWANSOWANĄ ŚLEPOTĄ, który ma zawsze pierwszeństwo, na starym ruplu,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCY MOTOCYKLISTA!,1:0 dla wsioka !! burak beknie i to nieźle, będzie motocykliście płacił rentę,już nikomu drogi nie zajedzie!Prawko zabrali więc będzie "dawał z buta" na przystanek autobusowy, a cała wiocha będzie się śmiała i to jest świetna wiadomość !! oba ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry ale na motocyklistę idiotę nie ma lekarstwa prócz wcześniejszego zejścia z tego świata i ofiarowania swoich narządów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda kierowcy samochodu, za lekkomyślność motocyklisty będzie odpowiadał, patrząc na zniszczenia samochodu, motocyklista znacznie przekroczył dozwoloną prędkość, w większości zdarzeń z motocyklami tak to wygląda. I spoglądanie w lusterka dwa razy niewiele daje jak zdecydowanie jeżdżą za szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełnia była .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 100% motocyklista za.pi.erda.lał ile fabryka dała. Widać to po śladach zderzenia na samochodzie. Takie wielkie wgniecenia nie powstają od 50km/h. Gdyby jechał tyle ile tam jest dozwolone do żadnego wypadku by nie doszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezdzę od 30 lat i nigdy nie miałam stycznosci z motocyklistą na drodze.Za to wielu kolegow motocyklistow nie zyje przez nieuwagę kierowcow.W tym przypadku tez zawinił kierowca,a błoto wylewane jest na motocyklistę.Co z wami ludzie....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...