Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na ul. Muzycznej w Lublinie: Wymusiła pierwszeństwo na motocykliście

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2018 r. o 22:27 Powrót do artykułu
A ile na liczniku miał motocyklista? Bo pewnie mózgu miał 1 promil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jaką prędkością jechała dwukółka ,czy może widziała go w prawym lusterku i kiedy popatrzyła na wprost ten nagle znalazł się z lewej. Komola zacznijcie w tej swojej policji analizować wypadki z udziałem motocyklistów a i rowerzystów a nie że idziecie po najprostszej linii aby się tylko nie narobić. Gnoje urządzają sobie slalomy pomiędzy autami i ty człowieku zgadnij po której taki będzie cię wyprzedzał ? Wymyślili sobie " Patrz w lusterka , motocykle są wszędzie" ...nic bardziej idiotycznego , ciekawe kto będzie patrzył za mnie na wprost kiedy ja mam patrzeć ciągle w lusterka. Motocykliści mają być tam gdzie im przepisy na to pozwalają póki dla wszystkich jest ten sam kodeks i zasady ruchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z której strony jechał motocyklista?Z naprzeciwka? Bo jeśli wyprzedzał, a kierująca samochodem miała włączony kierunkowskaz w lewo, to chyba motocyklista naruszył przepisy nie zachowując należytej ostrożności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...